SPONZOŘI
 
 
 
KŘIVÁNEK
ZBYNĚK
 
 
 

OBEC RADOSTICE
 

 

   

RYCHLÉ INFO!

 
KONEC SEZÓNY !!!
 
ODKAZ NA SOUTĚŽ
BRNO VENKOV III. B TŘÍDA - MUŽI
 
POPLATKY SOKOLSKÉ PŘEHLED!!!
 
K O N E C   S E Z Ó N Y !!!
 
         
         
 
 
 
 

Závěrečné hodnocení

Dovolte mi zrekapitulovat naše působení v této sezóně.
    Jak se ukázalo, byla to jedna z nejtěžších sezón. Hlavně co se týče vyrovnanosti. Poslední tři kola před koncem bylo ještě 7 mužstev v ohrožení sestupu do nejnižší soutěže. Mezi mužstva v ohrožení jsme patřili samozřejmě i my.

Pěkně popořádku. Po podzimu jsme skončili na neutěšeném předposledním místě. V průběhu zimní přípravy jsme absolvovali 5 přípravných utkání, kde jsme vyzkoušeli dvě nové posily: Jiří Přidal, který nám ale odcestoval do zahraničí, a Martin Smíšek, který jak se ukázalo, byl klíčovou postavou jara.
     Celé jaro jsme hráli pod tlakem a hrozbou sestupu do nejnižší soutěže. Každý by předpokládal, že v mužstvě bude dravost, chuť se zlepšovat, trénovat a bojovat o každý bod. Naopak mnohokrát jsme se ani neslezli na trénink, a co je ještě smutnější, často nás bylo na utkáních maximálně 11 – 12 hráčů. Je jasné, že fotbal nikoho z nás neživí, ale každý z nás by měl mít pocit malinké zodpovědnosti, co se týče docházky na utkání i samotném předvedení se na hřišti. Fotbal se hraje pro diváky, pro lidi, kteří nám fandí a kteří jezdí se za námi podívat i na venkovní zápasy. A my na oplátku jsme se častokrát sotva slezli. Příkladem jsou Zakřany, kde na lavičce nebyl žádný střídající hráč. I proto se zmenšila divácká návštěvnost na zápasech. Velká čest fanouškům, kteří to s námi vydrželi do konce sezóny, a věřili nám, že nesestoupíme. To znamená, že ani 20 ti členný kádr není dostatečný počet na sezónu a budeme muset přes léto sehnat nějaké posily.
     V konečném zúčtování jsme skončili na 12. místě s 27 body. Se skórem 51:61. Do okresního přeboru postoupilo Troubsko se 63 body a do IV. třídy sestoupila poslední V. Bítýška „B“ s 26 body. Sezóna, i když se nezdá jako povedená, nakonec dopadla dobře, protože cíl udržet se, jsme splnili!!!

Z individuálních statistik:

     Tabulku střelců opět vyhrál Michal Macalík (Balotelli) s 8 brankami. Druhý Jakub Johaník nastřílel 7 branek a Jozef Žúbor a Honza Paseka na třetím místě, shodně se 6 brankami, obsadili třetí místo. Za zmínku patří vzpomenout pětigólového střelce Martina Smíška, který góly nastřílel pouze za půlku sezóny v jarní části.
     Tabulku produktivity, kde se počítá gól a finální přihrávka, ovládl Michal Macalík (8+5) s 13 body, druhý Johaník Jakub (7+5) s 12 body a třetí Jožka Žúbor (6+5) s 11 body.
     Nejvíce zápasů odehrál kapitán Michal Žúbor – celkem 25 zápasů (2213 minut), druhý nejpilnější byl Jakub Johaník (2143 minut ve 24 zápasech), třetí Filip Krubl (1981 minut ve 23 zápasech) a Joža Žúbor (1972 minut ve 23 zápasech).
     Nejvíce žlutých karet nasbíral Michal Macalík – 12 v 19 zápasech.

Statistiky by nebyly bez práce celého týmu. Je nutné podotknout, že tak jak se raduje z vítězství celý tým, tak musí brát celý tým zodpovědnost i za neúspěchy. Věřím, že budeme mít více úspěšných utkání a budeme se fotbalem pouze bavit.
     Závěrem bych chtěl poděkovat všem sponzorům a obci Radostice za podporu. Děkujeme!!!

 

 
  16.6. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 16. 6. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 1 3 4 1 0 1
na branku 4 2 6 3 3 6
mimo branku 5 2 7 3 1 4
žluté karty 0 1 1 3 1 4
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:2
/2:1/
RADOSTICE KETKOVICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ VESELÝ TOM ŽÚBOR MICHAL MARTINEC JINDŘICH
SMEJKAL ROMAN SMÍŠEK MARTIN JOHANÍK  JAKUB ŽÚBOR JOZEF
   
  PASEKA JAN MACALÍK MICHAL  
Paseka J. /Macalík M/ Budín J.  
Paseka J. /Macalík M/ Budín J.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

 70´ Smejkal R. /Dvořák R./
 

        V poslední zápase sezóny přijeli na naše hřiště hráči Ketkovic. Byli v situaci, kdy prohra by znamenala sestup ze III. třídy, zatímco naše mužstvo mělo již záchranu zajištěnou. Všichni jsme očekávali od našich hráčů výkon, kterým by aspoň trochu potěšili diváky po nepovedené sezóně.

Úvod zápasu nám vyšel na výbornou. Už ve 3. minutě se dostal do výborné šance Joža, ale jeho střela trefila brankáře Vyskočila. O minutu později už jsme se mohli radovat. Balotelli našel přihrávkou Honzu, pro kterého nebyl problém otevřít skóre. Měli jsme stálou převahu. Ve 20. minutě nejdříve neproměnil šanci Balotelli, ale o chvíli později po závaru před brankou hostů přihrál Honzovi, který dal druhý gól. Hosté se ale nevzdali. Ve 30. minutě střílel těsně nad Liška, ve 36. minutě střela Ošťádala z trestného kopu skončila na tyči a o chvíli později Liška hlavou minul naši branku. Na konci poločasu jsme si i my vytvořili další šance. V 38. minutě přihrál Tom z trestného kopu Jožovi, který minul branku. O chvíli později ostrou střelu Martina vyrazil Vyskočil na roh. Možná rozhodující okamžik zápasu nastal v poslední minutě prvního poločasu. Nejdříve Joža přesprintoval s míčem celé hřiště, přihrál Balotellimu, který trestuhodně přestřelil. Z protiútoku obral Bodín o míč Toma a snížil na rozdíl jedné branky.

Tato branka hostující tým velice povzbudila. Do druhého poločasu nastoupili velice aktivně a v 58. minutě se dočkali vyrovnání. V našem pokutovém území byl faulován Liška a nařízený pokutový kop Budín proměnil. Od té doby byl zápas plný nepřesností a bez větších šancí. Na naší straně stojí za zmínku šance Tučniaka po rohovém kopu Kuby, kdy jeho hlavička netrefila branku, na druhé straně Luďa v předposlední minutě vychytal šanci Haráka. A tak utkání, které pro nás začalo tak nadějně, skončilo remízou, ze které měli velkou radost hosté. Naše mužstvo skončilo s 27 body na 11. místě, což je nejnižší bodový zisk za našeho pětiletého působení ve III. třídě.

 
 
  13.6. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 9. 6. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 0 0 0 3 3
červené karty 0 0 0 0 0 0
6:1
/5:0/
SENORADY RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VESELÝ TOM
JOHANÍK  JAKUB SMÍŠEK MARTIN KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  DVOŘÁK RADIM MACALÍK MICHAL  
Pruška M.   Martinec J. /Macalík M/
Mohelský L.      
Mohelský L.      
Pruška M.      
Čermák D.      
Čermák D.      
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

22´ Petrovský L. /Drápal L/, 46´Dvořák R. - /Smejkal R./,
74´ Žúbor J.  /Martinec J./

        Soupeř byl nad naše sily a výsledek je důkazem, toho, že když se Senorady sejdou, jsou neporazitelní.
 

 
 
  9.6. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 2. 6. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 1 8 9 2 2 4
na branku 6 4 10 3 2 5
mimo branku 1 5 6 2 0 2
žluté karty 0 0 0 0 1 1
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:4
/0:3/
RADOSTICE ZBRASLAV B
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP SMÍŠEK MARTIN ŽÚBOR MICHAL JOHANÍK  JAKUB
   
  DVOŘÁK RADIM ŽÚBOR JOZEF  
Žúbor J. /Macalík M/ Kurcz P.  
Krubl F. /Smejkal R/ Navrátil D.  
    Kurcz P.  
    Navrátil D.  
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

46´Dvořák R. - /Macalík M./, 46´ Kuře Z.  /Smejkal R./,

        Po výborně zvládnutém zápase v Deblíně jsme do dalšího záchranářského duelu nastoupili jakoby výhra měla přijít sama. Soupeř nás rychle vyvedl z omylu. Už v 6. minutě chyboval na půlicí čáře Chajda, obral jej o míč Kurcz, obešel Luďu a střelou do prázdné branky otevřel skóre zápasu. Možná rozhodující okamžik zápasu přišel ve 12. minutě. Přihrávku Prdi prodloužil Martin na Jožu, který byl sám před brankářem, ale trefil pouze břevno. A hned z protiútoku se míč dostal k Navrátilovi, který dal druhý gól hostů. Ti získali na jistotě, dobře kombinovali, vyhrávali téměř všechny osobní souboje. K dovršení všeho zlého lehká střela Kurcze ve 32. minutě přeskočila Luďu a hosté vedli o tři branky. Ve 42. minutě mohl stav zkorigoval Joža, ale jeho střelu brankář Majer nohou vyrazil.

Do druhého poločasu nastoupili dva noví hráči – Pavouk a Balotelli. Oba dva hru oživili. Vytvořili jsme si velkou převahu, během prvních 3 minut jsme kopali 5 rohových kopů, ale žádnou šanci jsme nevyužili. V 55. minutě střelu Tučniaka do pravého rohu branky vytáhl výborným zákrokem Majer, v 58. minutě hlavičkoval v šanci Tučniak mimo branku. Snížení jsme se dočkali až v 71. minutě, kdy po přihrávce Balotelliho skóroval Jóža. Bohužel šanci na vyrovnání, které bychom si za hru ve druhém poločase zasloužili, zmařil po ojedinělé akci Navrátil. Zklamání z prohry nesnížila ani branka Filipa v 89. minutě.

 
 
  27.5. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 27. 5. 2018 10:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 2 2 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
0:2
/0:1/
DEBLÍN RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP SMÍŠEK MARTIN RYŠAVÝ BOHDAN JOHANÍK  JAKUB
   
  DVOŘÁK RADIM ŽÚBOR JOZEF  
    Urban T. /penalta/
    Smíšek M. /Krubl F./
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

46´Petrovský L- /Drápal/, 61´ Dvořák R. /Smejkal R./,
84´Krubl F. /Tlustoš P./, 88´Žúbor J. /Kuře Z./

       Dôležitý zápas proti Deblínu sme zvládli výborne. Nemá cenu vyzdvihovať individuálne výkony, konečne bojujeme ako tím. Jeden pomáha druhému a nikto nešetrí krokom. Veľkou výhodou je, že na lavičke nesedí iba realizačný tím, ale plnohodnotní hráči,  pripravení bojovať. Takto musíme pokračovať i na budúci týžděň, proti Zbraslavy B.  Ďakujem za predvedený výkon chalani. :-)

 
 
  26.5. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 19. 5. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 1 0 1 0 1 1
červené karty 0 0 0 0 0 0
3:1
/1:0/
RADOSTICE V. BITÝŠKA B
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ VARGA GABRIEL MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP SMÍŠEK MARTIN ŽÚBOR MICHAL JOHANÍK  JAKUB
   
  PASEKA JAN ŽÚBOR JOZEF  
Paseka J. /Žúbor J./ Nasri A.  
Smíšek M. /Žúbor J./    
Žúbor J. /Johaník J./    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

-

   

   Zasloužené vítězství za bojovný výkon. Potřebné body zůstali doma, teď podat tak výborný výkon i v neděli proti Deblínu,. Utkání začíná již v 10:30 hod. v Deblíně.

 

 
 
  17.5. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 12. 5. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 0 0 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
6:3
/1:2/
ZAKŘANY RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
MARTINEC JINDŘICH URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VESELÝ TOM
SMEJKAL ROMAN SMÍŠEK MARTIN JOHANÍK  JAKUB TLUSTOŠ PATRIK
   
  PASEKA JAN ŽÚBOR JOZEF  
Šrámek P.   Smíšek M. /Paseka J./
Loucký M.   Veselý T. /trestný kop./
Loucký M.   Žúbor J. /Veselý T./
Loucký M.      
Pessel J.      
Pessel J.      
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

-

   V Zakřanech sme boli v prvom polčase vyrovnaným súperom. I keď domáci mali viac loptu na kopačkách, ujali sme sa vedenia my. Po pravej strane utiekol Honza, nahral pod seba nabiehajúcemu Martinovi a ten presnou strelou otvoril skóre 1:0. Nám v obrane robil problém domáci útočník Loucký, ktorý, ako sa na konci ukázalo, bol kľúčovým mužom domácich. Najprv sám nastrelil tyčku, potom sa po autu uvolnil cez dvoch hráčov a nahral nabiehajúcemu Petrovi Šrámkovi, ktorý Luďu prekonal 1:1. V závere polčasu, po faulu na Honzu, zahrával trestný kop Tom, ktorý  nedal domácemu gólmanovi šancu. Do kabin sme odchádzali za priaznivého stavu 1:2.

 V druhom polčase domáci zvýšili otáčky. Množili sa útoky na našu obranu a my sme čakali na nejaký protiútok. No už spomínaný domáci útočník Loucký sa obtočil okolo Chajdy a nechytatelnou strelou k tyči srovnal skóre na 2:2. Odolávali sme tlaku domácích do 66. minuty. Vtedy domáci záložník Adam Šrámek sa riadil pravidlom "nevieš čo s loptou tak vystrel", ˇa tak z 25 metrov vystrelil, Luďovi balón vypadol a dobiehajúci útočník Loucký opět skóroval 3:2. V 72. minúte zožral teatrálny skok do vápna domácemu záložníkovi, jinak dovtedy vyborne pískajúcí rozhodca, a nariadil pokutový kop, ktorý Loucký  s prehľadom premenil. 4:2. Zdalo sa, že to je pre nás klinec do truhly,  ale my sme sa dokázali postaviť na nohy. Skóre snižoval Jožko, po centru Toma. Našu eufóriu  v zápetí hneď po rozohrávke schladil kapitán Tučniak. Po fatalnej chybe, kedy mohol odkopnúť loptu vo vápne, ho striedajúci domáci útočník predbehol a skóroval na 5:3, a z toho sme sa už nedostali. Hru sme otvorili a kapitulovali sme ješte po šesté. Výsledok 6:3 sme si určite nezaslúžili. I keď súper bol o niečo lepší, doplatili sme na hrubé chyby v obrane a tradične chabú dochádzku. Neviem či si niektorí hráči uvedomujú, že s takouto docházkou a samotným prístupom sa bojovať o záchranu nedá. Veľká česť chalanom, ktorí v sobotu bojovali o nejaký ten bodík o záchranu. Ďakujem i fanúšikom, ktorý si urobili čas v sobotné odpoludnie a prišli nás podporiť do Zakřan!!!

 
 
  11.5. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 6. 5. 2018 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 2 3 5 2 3 5
na branku 9 5 14 1 4 5
mimo branku 5 7 12 0 2 2
žluté karty 0 0 0 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
6:0
/6:0/
RADOSTICE M. BRÁNICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VESELÝ TOM
KRUBL FILIP SMÍŠEK MARTIN RYŠAVÝ BOHDAN JOHANÍK  JAKUB
   
  PASEKA JAN ŽÚBOR JOZEF  
Smíšek M. /Johaník J./    
Paseka J. /Ryšavý B./    
Žúbor J. /-/    
Paseka J. /-/    
Johaník J. /-/    
Paseka J. /Smíšek M./    
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

27´  Ryšavý B. /Dvořák R./ 46´  Petrovský L./Drápal L. /
18´  Paseka J. /Tlustoš Patrik /, 67´Krubl F. /Smejkal R.

   Po pěti zápasech, odehraných na soupeřových hřištích, jsme se doma utkali v záchranářském duelu s Moravskými Bránicemi. Do důležitého utkání nastoupil poprvé na jaře Honza Paseka a i ve svých 43 letech ukázal, jak je stále výborným fotbalistou. Všichni naši hráči vstoupili do utkání odhodlaně a s chutí ukázat, že na poslední příčku tabulky nepatříme. Už v 5. minutě obešel Kuba tři protihráče, přenechal míč Martinovi, který poprvé překonal hostujícího brankáře Procházku. V 8. minutě se dostal do vyložené šance Honza, který obešel brankáře, ale jeho střelu do prázdné brány vykopl hostující Valaškovčák. Ve 12. minutě se už Honza prosadil: po krásném Bóďově pasu z levé strany ve výškově nerovném souboji vyskočil nejvýše a hlavou nechytatelně uklidil míč k pravé tyčce soupeřovy branky. O čtyři minuty mohlo být ještě veseleji: po akci Honzy měl Píp před sebou odkrytou branku, kterou trestuhodně přestřelil. Ale netrvalo ani dvě minuty a mohli jsme se radovat opět: Joža se dostal k míči ve středu hřiště a nechytatelnou bombou z 18 metrů zvýšil na 3:0. Ve 24. minutě obral Honza na půlící čáře Valaškovčáka a po samostatném úniku vsítil čtvrtý gól. Půlhodinu snů završil v 26. minutě Kuba, který své kličky ve velkém vápně soupeře zakončil střelou a pátou brankou. Poslední branku prvního poločasu i zápasu vsítil ve 40. minutě opět Honza, kterého našel svou přihrávkou Martin. Honza tak zkompletoval hattrick a mohl spokojeně v poločase vystřídat.

Ve druhém poločase se z naší strany vytratila chuť nasázet bezmocnému soupeři další branky a hosté neměli sílu s výsledkem něco udělat. Šanci zvýšit naše vedení měl v 59. minutě Chajda, jehož střelu vyrazil Procházka. O tři minuty později po rohu Prdi nastřelil Martin břevno a Jožovu dorážku Procházka chytil. Hosté si za celý zápas vytvořili jedinou vážnější šanci v 80. minutě, kdy Vanička pokryl střelu z trestného kopu Daněčka. My jsme mohli zvýšit vedení ještě po úniku Pavouka, jehož střela mířila mimo a stejně tak střela Radima, který odehrál 400. utkání v dresu Radostic, se nevešla mezi tři tyče. Tímto vítězstvím jsme se odpoutali z poslední příčky tabulky, ale další záchranářské duely nás ještě čekají.

 
 
  1.5. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 1. 5. 2018 13:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 3 8 11 3 0 3
na branku 6 5 11 1 2 3
mimo branku 8 8 16 0 1 1
žluté karty 0 0 0 0 1 1
červené karty 0 0 0 0 0 0
3:0
/3:0/
TROUBSKO RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ VESELÝ TOM ŽÚBOR MICHAL ŽÚBOR JOZEF
SMEJKAL ROMAN SMÍŠEK MARTIN RYŠAVÝ BOHDAN KRUBL FILIP
   
  DVOŘÁK RADIM MACALÍK MICHAL  
Šedrla D.      
Kotol M.      
Ryšavý D.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

18´  Macalík Michal /Tlustoš Patrik /

   Na hřiště suverénně vedoucího mužstva naší skupiny jsme přijeli s cílem odehrát zápas důstojně s tím, že body by se rovnaly zázraku. Ten se bohužel nekonal. Domácí byli po celý zápas lepší. Vedení se ujali ve 12. minutě, kdy domácí Ryšavý přihrál na hranici pokutového území Šedrlovi, který „z první“ trefil levý růžek naší branky. O čtyři minuty později využil Kotol chyby naší obrany a zvýšil na 2:0. Byly to první dvě střely na naši branku. K dovršení smůly se ještě zranil Balotelli, který už v 18. minutě musel vystřídat. Naši hráči se na polovinu soupeře příliš nedostávali. Dvě šance soupeře vychytal Luďa, ale do kabin si domácí ještě pojistili náskok, když přihrávku Poláka zužitkovat Ryšavý a stanovil poločasový výsledek 3:0. U tohoto výsledku také zůstalo, protože ve druhém poločase domácí sice dobře kombinovali, ale žádnou vyloženou šanci si už nevypracovali. A to přesto, že v 70. minutě odstoupil pro svalové zranění Bóďa, kterého již neměl kdo vystřídat, takže jsem dohrávali v deseti

 
 
  28.4. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 28. 4. 2018 14:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 2 2 0 1 1
červené karty 0 0 0 0 0 0
3:0
/1:0/
DRÁSOV RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL ŽÚBOR JOZEF
TLUSTOŠ PATRIK SMÍŠEK MARTIN KRUBL FILIP JOHANÍK  JAKUB
   
  DVOŘÁK RADIM MACALÍK MICHAL  
Klouda D.      
Rampula F.      
Šimek D.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

 54´Tlustoš Patrik /Smejkal Roman/

   V tabulce o záchranu jsme zavítali do Drásova. Po vyrovnaným prvním poločase, kdy jsme mohli skórovat z penalty, naopak jsme inkasovali v 43. po šikovně zahraném rohovém kopu.

  Druhý poločas v znamení "zmoknutých kuřat" jsme odevzdaně inkasovali ještě dvakrát a tak zaslouženě prohráli 3:0.
 
   "Menej kecať, a viacej hrať" i tak by se dalo zhrnúť naše pôsobenie v druhom polčase. Uvedomme si, že hráme ako jeden tým a o výsledok sa musíme poprať. Pokecať si môžeme v hospode.

 
 
  21.4. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 21. 4. 2018 15:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 4 4 0 0 0
červené karty 0 0 0 0 0 0
1:1
/0:1/
BABICE RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VARGA GABRIEL
JOHANÍK  JAKUB VESELÝ TOM KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  SMEJKAL ROMAN MACALÍK MICHAL  
 Patočka M.   Macalík M.. /Žúbor J./
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

 81´Smejkal Roman /Tlustoš Patrik/

    Další venkovní zápas jsme odehráli na ohnivé zemi - v Babicích. Utkání bylo průměrné, hrálo se především vzduchem a bylo v znamení bojovnosti a o hlavičkových soubojích. Domácí měli v utkání mírnější převahu. paradoxně po nastřelení tyče naší branky, domácí inkasovali. Jožka vysunul Balotelliho,  který v rychlostním souboji vyhrál a překonal i vybíhajícího gólmana. Do poločasu se již nic dramatického neodehrálo, Babice měli více střeleckých pokusů, ale hodně nepřesnou mušku.

    Druhý poločas pokračoval v bojovném duchu. Domácí ještě zvýšili obrátky, my jsme čekali na protiútoky. Naše obrana dokonale odolávala až na přímý kop, který bohužel jde na vrub našeho zkušeného gólmana. Tak jsme se dostali podtlak. Mužstvo Babic se pustilo s verbou do útoku, no zapomínali na zadní vrátka, kdy opět utekl Balotelli, tentokrát gólman dokázal jeho průnik zneškodnit, míč se odrazil k Pavoučkovi. Ten místo pověstného bodla do prázdné branky, nahrál Balotellimu do offsidu, proto gól nebyl uznán. Na druhé straně nebyl uznán taky gól v naši brance,  pro ruku ve vápně. A tak utkání skončilo spravedlivou remízou.

 
 
  17.4. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 14. 4. 2018 13:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 1 3 4 2 1 3
na branku 5 2 7 3 6 9
mimo branku 6 5 11 4 1 5
žluté karty 0 1 1 0 0 0
červené karty 0 0 0 0 0 0
1:3
/0:2/
V. POPOVICE RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
VESELÝ TOM URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VARGA GABRIEL
KRUBL FILIP RYŠAVÝ BOHDAN SMÍŠEK MARTIN JOHANÍK  JAKUB
   
  SMEJKAL ROMAN ŽÚBOR JOZEF  
 Veškrna J.   Smejkal R. /Ryšavý B./
    Smíšek M. /Žúbor J./
    Smejkal R. /Krubl F/
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

 83´Smejkal Roman /Tlustoš Patrik/

    Do Vysokých Popovic jsme přijeli s velmi zkušenou sestavou, jejíž věkový průměr byl 34,5 roku. Domácí měli věkový průměr o 7 let nižší. Naší zkušenosti jsme dokázali využít. I když domácí občas získávali převahu, naše hra byla produktivnější. V 17.minutě Bóďa perfektně vysunul Pavouka, který mazácky přehodil domácího brankáře Pouchlého a získal pro nás vedení. Domácí mohli vyrovnat ve 24. minutě, kdy Veškrna trefil pravou tyč Luďovy branky. Ve 30. minutě Tomův trestný kop prodloužil Filip k Jožkovi, který kolmicí vysunul Martina, ten nadvakrát překonal Pouchlého. V závěru poločasu nebezpečnou Veškrnovu střelu Luďa vyrazil a těsně přes přestávkou pronikl do našeho pokutového území Paulec, Luďa jeho střelu vyrazil a dorážka Bireše šla mimo.

Ve druhém poločase měli domácí šanci korigovat výsledek v 57. minutě, kdy Jandovu střelu z trestného kopu Luďa vyrazil. Vzápětí Kuba poslal do samostatného úniku Jožu, ale jeho střela domácí branku netrefila. Úspěšnější jsme byli v 61. minutě, kdy Filip zatáhl balón po pravé straně, jeho přihrávka našla v pokutovém území Pavouka, který nás poslal do tříbrankového vedení. Poté si domácí uvědomili, že by povinná výhra proti předposlednímu týmu tabulky nemusela vyjít. Vytvořili si převahu, ale dokázali jenom snížit v 83. minutě, kdy po rohovém kopu Jandy snížil Veškrna. Zkazil Luďovi čisté konto, ale nezkazil radost celému týmu z cenných tří bodů, které jsme si za bojovný výkon určitě zasloužili.
 

 
 
  8.4. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 7. 4. 2018 13:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 2 0 2 2 1 3
na branku 4 3 7 2 0 2
mimo branku 3 5 8 4 4 8
žluté karty 1 1 2 1 1 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
4:1
/2:1/
OSLAVANY RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ VESELÝ TOM KUŘE ZDENĚK MARTINEC JINDŘICH
SMEJKAL ROMAN KRUBL FILIP SMÍŠEK MARTIN JOHANÍK  JAKUB
   
  MACALÍK MICHAL ŽÚBOR JOZEF  
Smutný J.   Veselý T. Trestný kop
Koudelný V.      
Koudelný V      
Koudelný V      
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

  ---

    Na hřiště v Oslavanech jsme přijeli pouze s 11 hráči. Do zápasu jsme ale vstoupili aktivně. Ve 12. minutě se do šance dostal Joža, ale míč do sítě domácích neprotlačil. Na druhé straně se v šanci ocitl Vojtěch Koudelný, ale ač byl sám před Luďou, branku vysoko přestřelil. V 18. minutě už se domácí dočkali. Přetažený rohový kop Koudelného se dostal k Šabatovi, který nacentroval na hlavu Smutného, který zůstal osamocený před naší brankou a nebyl pro něj problém poprvé skórovat. Mladý domácí tým předváděl rychlé fotbalové akce, ale i my jsme se dostávali do šancí. Ve 23. minutě domácí brankář Řezáč podběhl střelu z trestného kopu Toma, ale konečky prstů stačil usměrnit míč nad branku. O dvě minuty později utekl po levé straně Franěk, přihrávkou našel před brankou volného Koudelného, který Luďu překonal podruhé. Ve 38. minutě vyrazil Luďa nebezpečnou střelu Manna a o minutu později se nám podařilo snížit – Tom z trestného kopu po faulu na Kubu točenou střelou trefil šibenici.

Ve druhém poločase jsme drželi rozdíl jednoho gólu až do 64. minuty. Do té doby si ani jedno mužstvo nevytvořilo větší šanci. Až v této minutě se po chybě naší obrany dostal k míči Koudelný a bez problémů skóroval. V 69. minutě se do naší jediné brankové příležitosti ve druhém poločase dostal Balotelli, ale po samostatném úniku branku přestřelil. Z protiútoku našel Kolář před brankou opět osamoceného Koudelného, který zkompletoval svůj hattrick. Posledních dvacet minut jsme dohrávali v deseti hráčích, když kvůli zraněnému kotníku musel odstoupit Zdenál a na lavičce se byl pouze realizační tým. S favorizovaným soupeřem jsme odehráli dobrý zápas, hráči bojovali, ale k bodovému zisku bylo daleko
 

 
 
  8.4. 2018   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 1. 4. 2018 15:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 3 1 4 3 2 5
na branku 8 2 10 3 3 6
mimo branku 3 4 7 5 6 11
žluté karty 0 2 2 0 0 0
červené karty 0 0 0 0 0 0
1:1
/0:1/
RADOSTICE LAŽÁNKY
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ ŽÚBOR MICHAL KUŘE ZDENĚK MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP RYŠAVÝ BOHDAN SMÍŠEK MARTIN JOHANÍK  JAKUB
   
  MACALÍK MICHAL ŽÚBOR JOZEF  
Macalík M. /Žúbor J../ Sojka P.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   53´Žúbor M. /Urban T./,  62´ Krubl F. /Smejkal R./,
76´Macalík M. /Dvořák  R./, 87´ Kuře Z. /Varga G./

    V prvním jarním zápase jsme přivítali mužstvo Lažánek, které se nacházelo na 3. místě tabulky.

     Utkání jsme zahájili ofenzivně. Už ve 4. minutě střela Balotelliho lízla břevno, po následném rohu nastřelil Tučniak hlavou břevno. V 10. minutě Balotelli z brejku pouze trefil brankáře. Po rychlém protiútoku se k míči dostal osamocený Petr Sojka a z první střely na branku dostal hosty do vedení. I nadále jsme si udržovali mírnou převahu, ale brankové příležitosti si vypracovávali hosté. Ve 31. minutě Sojka ze samostatného úniku netrefil branku, ve 40. minutě střelu Blažka vyrazil Luďa, po následném rohu trefil Jaďuď břevno.

Do druhé poločasu jsme opět vstoupili aktivně a tentokrát i s brankovým úspěchem. Ve 47. minutě vysunul Kuba Jožu, který nacentroval před branku a Balotelli překonal brankáře. Hra byla nadále poměrně vyrovnaná. Hosté měli největší šanci na vstřelení gólu v 68. minutě, kdy Luďa chytil nebezpečnou střelu Juračky a v 77. minutě po střele Blažka z trestného kopu musel Luďa opět vytáhnout výborný zákrok. V 82. minutě jsme měli obrovskou příležitost zvrátit vítězství na naši stranu – nová posila Martin Smíšek se ocitl sám před brankářem Hrbáčkem, který jeho střelu vyrazil před sebe, ale dobíhají Pavouk netrefil poloodkrytou branku a hlavou přestřelil. A tak utkání skončilo remízou.

Nyní nás čeká pět zápasů na soupeřových hřištích. V nich se ukáže, zda až do konce sezóny budeme bojovat u udržení III. třídy, nebo se odrazíme do klidného středu tabulky.

 
 
     
 

  22. 3. 2018   MUŽI -  M I M O Ř Á D N Á   Ú Ř E D N Í    Z P R Á V A  - O D L O Ž E N Í   K O L A

 
 

       
      Vážení sportovní přátelé, níže Vám posílám mimořádnou Úřední zprávu OFS Brno-venkov:

1. Odložení 14.kola soutěže OP, III.A a III.B dospělých

Na základě současných klimatických podmínek , stavu hracích ploch , předpovědi počasí a zjištěných informací z fotbalových klubů rozhodl VV OFS Brno – venkov dne 19.3.2018 o odložení 14. kola OP , III .A a III . B dospělých, které má být sehráno v termínu 24.3. - 25 .03. 2018.

2. Nařízení termínu odloženého 14.kola soutěže OP, III.A a III.B dospělých

Náhradní termín odloženého 14.kola dospělých stanovila STK OFS BO na úterý 01.05.2018 v úřední začátek.

 
     
 
     
 

  17. 3. 2018   MUŽI -  R A D O S T I C E   :   T V A R O Ž N Á     5:1 /1:1/    Střelci:  Smíšek M. 2x, Žúbor M. Johaník J, Krubl F.  

 
 

       
        Poslední přátelák jsme vyhráli vysoko 5:1. Vítězství se nerodilo lehce. Díky kolektivnímu výkonu a i pomoci nové posily, Martina Smíška, který se trefil 2x, jsme zaslouženě vyhráli.
 
Sestava: Luďa P. – Patrik, Tučniak, Zdenko, Jindra – Kuba, Bóďa, Martin, Jóža, – Prďa, Balotteli. Střídal: Piíp, Pavouk,

 
     
 
     
 

  11. 3. 2018   MUŽI -  R A D O S T I C E   :   M Ě L Č A N Y     3:4 /1:1/    Střelci:  Žúbor J. Johaník J, Smejkal R,  

 
 

       
        
Soupeř ze 4. třídy nám byl vyrovnaným soupeřem. Snažili jsme se kombinovat, no soupeř byl efektivnější v koncovce. My jsme doplatili na nedůraz a chybičky v obraně, které soupeř trestal. A tak zaslouženě vyhrál těsně 4:3

Sestava: Luďa D. – Šnek, Tom, Chajda, Jindra – Pavouk, Bóďa, Tučniak, Patrik, – Prďa, Jóža. Střídal: Piíp, Kuba,

 
     
 
     
 

  04. 3. 2018   MUŽI -  R A D O S T I C E   :   H.   H E R Š P I C E     2:4 /1:1/    Střelci:  Ryšavý B. , Dvořák R  

 
 

       
        
Soupeř z H. Heršpic byl nad naše síly. První půlku jsme ještě drželi krok, v druhé polovině utkání bylo vše v rukách H. Heršpic.


Sestava: Luďa P. – Šnek, Tom, Chajda, Gabo – Pavouk, Bóďa, Jirka, Filip, – Prďa, Balloteli. Střídal: Tučniak, Patrik

 
     

 

     
 

  25.2. 2018   MUŽI -  R A D O S T I C E   :   D.   K O U N I C E      1:4 /1:2/    Střelci:  Žúbor Jozef 

 
 

       
        Toto přípravné utkání se nám nepovedlo. Soupeř byl všude rychlejší o krok. A doplatili jsme na individuální chyby
 .


Sestava: Luďa D. – Šnek, Tučniak, Chajda, Pída – Pavouk, Bóďa, Filip, Patrik – Prďa, Jóža. Střídal: -

 
     
 
     
 

  18.2. 2018   MUŽI -  R A D O S T I C E   :   R A  J H R A D    B      5:4 /4:1/    Střelci:  Johaník Jakub, Macalík Michal 4x

 
 

       
         V prvním přípravném zápase na jarní část sezóny 2017/18 jsme se střetli s tradičním „přípravným“ soupeřem na umělé trávě v Bohunicích. V našem mužstvu se představila nová posila – Jirka Přidal, který se ve středu hřiště ukázal jako platný hráč. Dostal se do několika šancí, ale branky si schovával na mistrovské zápasy.
      V prvním poločase byla vidět vyrovnaná hra, naše mužstvo si vytvořilo více šancí, ze kterých čtyři dokázalo využít, hlavně zásluhou produktivity Balotteliho. První branku dal z penalty Kuba.

     Ve druhém poločase se na našich hráčích zřejmě začalo projevovat, že nastoupili přímo z tvrdé fyzické přípravy
 😊. Soupeř, který měl na střídání pět hráčů, převzal iniciativu a vytvářel si šance. Naštěstí dokázal využít jenom tři, takže jsme uhájili těsné vítězství.
 
Sestava: Luďa P. – Šnek, Jindra, Zdenál, Pída – Pavouk, Bóďa, Jirka, Kuba – Prďa, Balotteli. Střídal: Patrik.

 
     

 

 
  22.1. 2018   MUŽI -  Z I M N Í   P Ř Í P R A V A
 

    Začíná nepopulární zimní příprava. Vždy si prosím berte na trénink věci i na venkovní výběh, i do haly, trénujeme ve čtvrtky a neděle. Prosím, aby jsme chodili včas, aby jsme vybíhali  spolu. Aktuální rozpis se bude aktualizovat, tak ho prosím sledujte. Pro ty, co mají dva internety používejte i klávesu F5. Díky. Zdraví  Michal

 
 
datum den hodina miesto poznámka
1.2.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
4.2.2018 NE 16:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
8.2.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA  --- TRÉNINK ZRUŠEN!!!
11.2.2018 NE 16:00 RADOSTICE TRÉNINK
15.2.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
18.2.2018 NE 13:00 Umělka Bohunice PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ RAJHRAD B sraz u sokecu ve 12:00
22.2.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
25.2.2018 NE 14:00 Umělka ŽABČICE PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ D. KOUNICE sraz u sokecu ve 12:50
1.3.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
4.3.2018 NE 15:00 Umělka Bohunice PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - H. HERŠPICE sraz u sokecu ve 14:00
8.3.2018 ČT 18:00 RADOSTICE TRÉNINK - VÝBĚH + SOKOLOVNA
11.3.2018 NE 13:00 Umělka Bohunice PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ MĚLČANY sraz u sokecu ve 12:00
15.3.2018 ČT 17:00 RADOSTICE TRÉNINK - HŘIŠTE - SAN SIROTEK
18.3.2018 NE 14:00 San Sirotek PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ TVAROŽNÁ sraz NA HŘIŠTI ve 13:15
22.3.2018 ČT 17:00 RADOSTICE TRÉNINK - SAN SIROTEK
24.3.2018 SO 15:00 TROUBSKO MÍSTROVSKÉ UTKÁNÍ - TROUBSKO

 

 
  7.11. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 4. 11. 2017 14:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 0 0 0 1 2 3
na branku 5 1 6 6 5 11
mimo branku 3 1 4 5 7 12
žluté karty 0 2 2 0 0 0
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:4
/2:2/
RADOSTICE TROUBSKO
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
URBAN LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ VESELÝ TOM MARTINEC JINDŘICH
SMEJKAL ROMAN ŽÚBOR MICHAL KRUBL FILIP TLUSTOŠ PATRIK
   
  JOHANÍK  JAKUB DVOŘÁK RADIM  
Krubl F. /Veselý T./ Rozmahel V.  
Žúbor M. /Veselý T./ Ryšavý D.  
    Ryšavý D.  
    Ryšavý D.  
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   60´Dvořák R. /Macalík M./,  65´ Tlustoš P. /Žúbor J./,

    K poslednímu zápasu podzimní části na naše hřiště přijelo vedoucí mužstvo soutěže z Troubska.
V prvním poločase se hosté předvedli jako rychle a dobře kombinující mužstvo. Vytvořili si územní převahu, ze které se ale do mnoha brankových příležitostí nedostávali. Naši hráči se snažili překvapoval obranu rychlými protiútoky. Do prvního z nich se dostal v 6. minutě Radim, ale brankáře Bednaříka nepřekonal. V 10. minutě zahrával Tom trestný kop od půlicí čáry, perfektně našel Filipa, který otevřel skóre. Bohužel o pouhé dvě minuty později se mezi našimi stopery protáhl Rozmahel a vyrovnal. Ve 20.minutě se do velké šance dostal Yaroslav Korol, když se prokličkoval až před Vaníčku, ale branku přestřelil. Do další šance hostů se dostal o pět minut později Ryšavý, ale Vaníčku nepřekonal. Ve 30.minutě zahrával další trestný kop Tom, opět jej zahrál mistrně, našel Tučniaka a opět jsme vedli. Bohužel zase jen krátce, protože prakticky z protiútoku se po nedorozumění našich stoperů dostal k míči Ryšavý a vyrovnal. V závěru poločasu jsme si vytvořili tři šance, když nejdříve utekl Filip, přehodil brankáře, ale jeho lob skončil mimo branku. Vzápětí prudkou ránu Toma z trestného kopu vyrazil Bednařík a poslední šanci před odchodem do kabin měl Pavouk, když se dostal k míči před hostující brankou, ale minul.
Ve druhém poločase se hra vyrovnala. Žádné z mužstev si dlouho nevytvořilo brankovou příležitost. Rozhodující okamžik celého zápasu přišel čtvrt hodiny před koncem, když Filip fauloval v pokutovém území a pokutový kop proměnil Ryšavý. Tento zbytečný gól hosty povzbudil, začali si vytvářet další šance, Rozmahel nastřelil tyč a brankový účet uzavřel svou třetí brankou Ryšavý.
Zimní přestávku strávíme tedy na předposledním 13. místě, což je samozřejmě po loňském 4. místě velkým zklamáním. Na jaře nás čekají boje o setrvání ve 3. třídě. Bude to o to těžší, že ze 13 zápasu budeme hrát pouze 5 na domácím hřišti. Všichni věříme, že si hráči uvědomí, jak důležitá je zimní příprava, abychom na jaře ve vyrovnané tabulce poskočili co nejvýše.

 

 
  29.10. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 29. 10. 2017 14:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 4 1 5 0 1 1
na branku 3 4 7 5 3 8
mimo branku 3 4 7 0 3 3
žluté karty 0 0 0 0 0 0
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:5
/1:3/
KETKOVICE RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
URBAN LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ VESELÝ TOM MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP ŽÚBOR MICHAL RYŠAVÝ BOHDAN TLUSTOŠ PATRIK
   
  PASEKA JAN JOHANÍK  JAKUB  
Matoušek M.   Žúbor M. /Johaník J./
Mohelský P.   Johaník J. /Paseka J./
    Ryšavý B. /trestný kop/
    Johaník J. /-/
    Ryšavý B. /-/
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

73´ Tlustoš P. /Dvořák R./

    Konečně! Takto si oddechli hráči, funkcionáři a fanoušci našeho týmu, když se nám podařilo jasně vyhrát v Ketkovicích.
Za silného větru dostali hráči od trenéra pokyn hrát především po zemi. A začátek se jim vydařil výtečně.Už v 11. minutě Tučniak po přiklepnutí od Kuby vymetl šibenici domácího brankáře Vala. A o dvě minuty později dostal Kuba přihrávku od Honzy, protáhl se mezi obránci a překonal Vala podruhé. První poločas jsme hráli s podporou větru, který míčům dával často zcela nečekanou trajektorii. Přesvědčili jsme se o tom ve 20. minutě, kdy po rohovém kopu domácích vykopával Tom míč za překonaným Luďou z brankové čáry. Toto varování nebylo pro naši obranu dost důrazné, takže po dalším rohovém kopu zahrávaném Doškem se míč dostal k Matouškovi, který v 32. minutě snížil. Naštěstí vzápětí byl Honza faulován na hranici pokutového území, k míči se postavil Bóďa a vrátil nám dvougólové vedení.
I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Ve 49. minutě se Kuba za hranicí pokutového území odhodlal ke střele, která s pomocí větru skončila za zády Vala a vedli jsme 4:1. Domácí měli podporu větru, ale do větších šancí se nedostávali. Naopak my jsme mohli zvýšit náskok poté, kdy Honza unikl po levém křídle, ale jeho přihrávku na Kubu sebral Valo. Domácí měli šanci na snížení po trestném kopu z blízkosti našeho pokutového území, ale střelu Adama dokázal Luďa u tyče pokrýt. Pohotovost prokázal Bóďa v 77. minutě, když zachytil nedůrazný odkop Vala a téměř z půlky vsítil náš pátý gól. Mírně snížit prohru se domácím podařilo až v poslední minutě, když střelu Doška ukrylo zapadající slunce, Luďa ji dokázal vyrazit jen před sebe k nohám Mohelského, který neměl problém dopravit míč do sítě.
V tomto zápase se nám konečně začalo dařit střelecky, měli jsme velkou úspěšnost našich střel a zaslouženě jsme si odvezli tři body.
 

 

28.10. 2017   MUŽI 

 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 22. 10. 2017 14:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 3 0 3 1 1 2
na branku 4 1 5 3 4 7
mimo branku 8 6 14 2 2 4
žluté karty 1 2 3 1 1 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
0:2
/0:1/
RADOSTICE SENORADY
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
URBAN LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK VESELÝ TOM
KRUBL FILIP ŽÚBOR MICHAL JOHANÍK  JAKUB ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL PASEKA JAN  
    Kremláček M.  
    Mohelský L.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   15´Kuře Z. /Martinec J./,  63´ Urban L. /Varga G./
68´Paseka J. /Dvořák R./

    K dalšímu domácímu utkání přijelo mužstvo Senorad, se kterým jsme za dobu působení ve třetí třídě nezískali ani bod. Po sérii neúspěchů v předešlých utkáních jsme do zápasu vstoupili aktivně, měli jsme více ze hry a vytvářeli jsem si brankové příležitosti. Největší šanci měl v 15. minutě Balotelli, který obešel vyběhnuvšího brankáře Sedláka, ale jeho střelu do prázdné branky vykopl Pruška. Ve 22. minutě hlavičkoval Tučniak po rohu Balotelliho mimo. O pět minut později byl v dalším úniku Balotelli, před střelou na branku mu míč na nerovném terénu nadskočil, takže střela šla mimo branku. V 33. minutě Balotelli přehlavičkoval Sedláka, ale míč před brankovou čárou vykopl Suchánek. V 37. minutě razantní střelu Toma z 30 m vyrazil Sedlák na roh. Jak se proměňují šance nám hosté předvedli v 39. minutě, kdy se Michal Kremláček dostal sám před Vaníčku a dostal hosty do vedení. Vyrovnat mohl Honza krátce před poločasovou přestávkou, kdy se dostal sám před Sedláka, ale nestačil zakončit.
Neproduktivní první poločas se podepsal na výkonu našich hráčů v začátku druhé půle. Naše hra byla nepřesná a hosté si přesnou kombinací vytvořili mírnou převahu. Tu zúročili v 60. minutě, kdy se po trestném kopu prosadil mezi našimi třemi hráči Mohelský. Útlum našich hráčů umožnil dostat se do dvou velkých šancí v 68. minutě opět Kremláčkovi i Mohelskému, ale Vaníčka je reflexivními zákroky vychytal. V závěrečné čtvrthodině jsme zmobilizovali zbytek sil, snažili jsme se o vyrovnání, ale vytvořili jsme si jedinou větší příležitost, když se střela Tučniaka z trestného kopu z hranice pokutového území jen otřela o břevno. Takže jsme ani tentokrát špatnou bilanci se Senorady nezlepšili a hosté si se štěstím odvezli všechny body. Našim hráčům se nedá upřít bojovnost, ale chybí více důrazu a přesnosti v zakončení našich akcí.

 

 
  19.10. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 15. 10. 2017 15:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 4 5 9 0 2 2
na branku 4 4 8 1 3 4
mimo branku 6 3 9 1 4 5
žluté karty 2 0 2 1 1 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:0
/1:0/
ZBRASLAV B RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
VESELÝ TOM URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK ŽÚBOR JOZEF
KRUBL FILIP ŽÚBOR MICHAL RYŠAVÝ BOHDAN JOHANÍK  JAKUB
   
  MACALÍK MICHAL SMEJKAL ROMAN  
Podlaha D.   - /-/
Hort J.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   46´Ryšavý B. /Martinec J./,  57´ Kuře Z. /Urban L./,
61´Smejkal R. /Dvořák R./,  81´Krubl F. /Tlustoš P./

    Ani další zápas s týmem, který byl v tabulce za námi, jsme nezvládli. Už v 5. minutě se dostal do velké šance Tučniak po přihrávce Balotelliho, ale míč jenom odevzdal do náruče domácího brankáře Kožnara. Byla to bohužel naše jediná branková příležitost v prvním poločase. Na druhé straně vznikl závar před naší brankou, když jedna střela skončila na tyči, následnou střelu vyrazil Luďa na roh a po něm ještě musel u tyče likvidovat míč, který od Zdenála směřoval do naší branky. Ve 12. minutě už se domácí radovali, když se prosadil Podlaha. Domácí mužstvo bylo lepší v kombinaci i rychlosti, naopak nám tyto vlastnosti chyběly. Ve 33. minutě se Balotelli prokličkoval mezi obránci, jeho přihrávka mířila na Kubu, ten ale na míč nedosáhl. Ve 38. se protáhl mezi našimi obránci Kurcz, ale branku netrefil. Než jsme se na začátku druhého poločasu rozkoukali, prohrávali jsme o dva góly brankou Horta. Od té doby domácí kontrolovali hru, a když už jsme se dostali do šancí, nedokázali jsme žádnou razantnější střelou prověřit domácího brankáře. To byl případ Filipa, který přestřelil branku po kopu Kuby v 50. minutě, nebo Radima po centru Pídy tři minuty před koncem. A nedokázali jsme se prosadit ani z trestného kopu z hranice pokutového území po faulu na Balotelliho, takže jsme se Zbraslavi odjeli bez bodů a propadli jsme se na předposlední místo tabulky.
 

 
  28.09. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 8. 10. 2017 15:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 6 1 7 2 1 3
na branku 3 2 5 5 0 5
mimo branku 1 3 4 2 3 5
žluté karty 0 1 1 1 0 1
červené karty 0 0 0 0 0 0
1:1
/0:1/
RADOSTICE DEBLÍN
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
URBAN LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK VESELÝ TOM
MARTINEC JINDŘICH ŽÚBOR MICHAL KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL JOHANÍK  JAKUB  
Macalík M. /Žúbor M./ Štěrba Lukáš  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

46´ Urban L. /Smejkal R. /  48´Kuře  Z. /Tlustoš P./ 74´Krubl F

    Roli favorita proti poslednímu týmu tabulky jsme nezvládli. Už v 8. minutě se po chybě naší obrany dostal hostující Lukáš Štěrba sám před Vaníčku, nezaváhal a dostal svoje mužstvo do vedení. Na naší straně absolutně vázla kombinace, nebyli jsme schopni dát si přihrávku a spíše jsme volili nakopávané míče na útočníky, ale ti se nedokázali proti hostujícím obráncům prosadit.
    Ve druhém poločase jsme si vytvořili územní převahu, ale do šancí jsme se nedostávali. Až v 67. minutě uvolnil Tučniak Balotelliho, který se prosadil a vyrovnal. Do dalších šancí už jsme se nedostali, a tak utkání skončilo remízou. Za celý zápas jsme nedokázali prověřit hostujícího brankáře Staňka žádnou nebezpečnou střelou. Utkání nechyběla bojovnost, ale o fotbalové kvalitě se mluvit nedá.
   Sice jsme poprvé v sezóně vyhráli druhý poločas, ale na víc než bod to nestačilo
.
 

 
  09.10. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 30. 9. 2017 15:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 0 0 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
3:2
/2:2/
V. BÍTÝŠKA B RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
MARTINEC JINDŘICH URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK URBAN LUKÁŠ
KRUBL FILIP ŽÚBOR MICHAL JOHANÍK  JAKUB ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL SMEJKAL ROMAN  
Musil D. / Macalík M. /Žúbor M./
Nguyen F.   Macalík M. /Žúbor M./
Musil D.      
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   84´Urban Lukáš /Dvořák Radim/

    V Bítýške jsme začali výborně, již v 1. minutě Filip potáhl míč zprava posunul na Balotelliho, který z uhlu vystřelil. Střelu gólman vyrazil na nabíhajícího Tučniaka. Tučniakovu následní dorážku opět gólman vyrazil k dobíhajícímu Balotellimu, který skóruje na 1:0. Vedení nevydrželo dlouho, již v 5. minutě propadl Jindra v obraně soupeř nás potrestal 1:1. Hra mala spád soupeř měl více ze hry, ale měl velké problémy udržet Balloteliho. Po plejadě šancí na obou stranách se radovali opět domácí. Kdy 21. minutě domácí záložník kolmicí uvolnil Nguyen Filipa a ten Luďovi nedal šanci 2:1. Poté se hra malinko uklidnila a vyrovnala. Domácí měli slibnou akci, kdy Luďa na dvakrát zneškodnil samostatný průnik utočníka. Soupeř ale opět zapoměl na našeho rychlíka Balotelliho, který utekl sám na gólmana, no gólmana se mu nepodařilo překonat. V 38. minutě Tučniak pasem za obranu vysunul opět Balotelliho a ten tvrdou ránou překonal domácího gólmana 2:2. A dílo mohlo být dokonáno, kdy Balotelli utekl po pravé straně, nahrával osamocenému Pavoučkovi. Ten sám před prázdnou bránou, tečovanou přihrávku, nedokázal dopravit míč do sítě.
    Druhá púlku měli již domáci hru více pod kontrolou. Tlak na naši obranu, plejáda rohových kopu a trestňáku, které Luďa bravúrně zneškodnil, domácí zotavili ve vítězný gól. Paradoxně po našem protiútoku, jsme inkasovali. V 61. minutě střela Pavoučka trefila obránce, a následný protiútok domácích jsme nedokázali přerušit a po zásluze jsme inkasovali. /3:2/ Více sil jsme neměli na otočení skóre, na lavičce sedel pouze nemocný Radim, který nastoupil na posledních 6 minut. Body tak právem ostali doma.

 

 
  28.09. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 28. 9. 2017 15:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 3 3 6 0 4 4
na branku 1 7 8 5 3 8
mimo branku 7 7 14 4 2 6
žluté karty 0 1 1 0 3 3
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:2
/0:1/
M. BRÁNICE RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
TLUSTOŠ PATRIK URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK URBAN LUKÁŠ
MARTINEC JINDŘICH ŽÚBOR MICHAL VESELÝ TOM ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL SMEJKAL ROMAN  
Urban L. /vlastní/ Veselý T. /-/
Chýla M..    Smejkal R. /Macalík M./
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

  -

    Ve sváteční den jsme přijeli k odloženému zápasu do Moravských Bránic ve značně redukované sestavě ve stylu „kdo přišel, ten hrál“. Přesto jsme sahali (a opět nedosáhli) po třech bodech. V prvním poločase se odehrával vyrovnaný zápas, když domácí prakticky neohrozili Vaníčkovu branku. Skóre otevřel v 15. minutě Tom, když z trestného kopu po faulu na něj krásně trefil růžek domácí branky. O tři minuty později se do šance dostal Jindra, ale nedokázal přesněji a razantněji vystřelit. Další šanci měl v 26. minutě Balotelli, ale jeho pohotová hlavička šla mimo branku.
     V druhém poločase domácí zpřesnili hru a vytvářeli si šance. Byli jsme to ale my, komu se podařilo skórovat. Balotelli v akci dva na jednoho přihrál (!) Pavoučkovi, který překonal brankáře Vankeho podruhé. Ani dvougólové vedení nám (opět) tři body nezajistilo. V 68. minutě domácí nastřelili břevno naší branky, v 65. minutě Vanička vychytal šanci Chýli, ale o chvíli později už kapituloval, když po skrumáži před naší brankou se trefil do vlastní sítě Pída. Tlak domácích sílil a v 84. minutě se Chýlovi podařilo vyrovnat. Přesto jsme mohli strhnout vítězství na naši stranu, když se v nastavení druhého poločasu dostal Balotelli sám před Vankeho, který jeho střelu stačil vyrazit na roh. Když jsme si z následných třech rohových kopů nedokázali vytvořit šanci, skončilo utkání nerozhodně.
   Za zmínku stojí, že z odehraných 7 zápasů máme dílčí skóre z posledních 15 minut 1:6 a kvůli této bilanci jsme už poztráceli 7 bodů….
 

 
  27.09. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 24. 9. 2017 16:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 2 4 6 3 3 6
na branku 3 2 5 7 5 12
mimo branku 3 2 5 8 6 14
žluté karty 2 0 2 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
0:1
/0:0/
RADOSTICE ZAKŘANY
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL VESELÝ TOM
JOHANÍK  JAKUB RYŠAVÝ BOHDAN KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL DVOŘÁK RADIM  
 - /-/ Šrámek P.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   46´ Dvořák R. /Paseka J./ 46´ Ryšavý B. /Martinec J./

    V pátém domácím zápase za sebou jsme chtěli zvítězit nad soupeřem, který byl v tabulce za námi. Překvapilo nás ale mužstvo, které bylo po celý zápas běhavější, lépe kombinovalo a využilo každé příležitosti ke střele. Však také vystřelili během zápasu 26 více či méně nebezpečných střel na naši branku. První větší příležitost si hosté vytvořili v 27. minutě, když Luďa úspěšně zasáhl po střele hostujícího Adama Šrámka. Z naší strany stojí za zmínku pouze šance Toma to trestném kopu Bódi z 43. minuty, ale ani v tomto případě se skóre neměnilo. I ve druhém poločase pokračovala aktivita hostujících hráčů. Ve 47. minutě Luďa úspěšně zasáhl po střele Petra Šrámka. Na druhé straně se dostal do šance Píp po centru Kuby, ale míč z jeho hlavy šel mimo branku. Když v 75. minutě trefil Petr Šrámek pouze tyč naší branky, směřoval zápas k bezbrankové remíze. Tu však změnila situace v 85. minutě, když po odpískaném (ne)faulu Pípa namířil Petr Šrámek míč z trestného kopu do naší sítě. Vzápětí praporek rozhodčího zastavil naši šanci na vyrovnání a hosté si tak po zásluze odvezli všechny tři body, když my jsme za celý zápas hostující brankáře (v 65. minutě vystřídal zraněného Zapulu Šťastný) vážněji neohrozili.
 

 
  13.09. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 10. 9. 2017 16:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 1 5 6 0 2 2
na branku 5 4 9 1 3 4
mimo branku 7 3 10 2 4 6
žluté karty 0 3 3 2 1 3
červené karty 0 0 0 0 1 1
5:2
/4:1/
RADOSTICE DRÁSOV
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
DRÁPAL LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ ŽÚBOR MICHAL KUŘE ZDENĚK VESELÝ TOM
JOHANÍK  JAKUB RYŠAVÝ BOHDAN KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL DVOŘÁK RADIM  
Veselý T. /Ryšavý B./  Schön P.  
Macalík M. /Johaník J./  Klouda D.  
Žúbor J. /Ryšavý B./    
Žúbor J. /Dvořák R./    
Macalík M. /Krubl F./    
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   68´ Ryšavý B. /Martinec J./  71´ Dvořák R. /Smejkal R./
85´ Žúbor J.. /Urban L./

    Po zaváhání v minulém zápase s Babicemi jsme si chtěli vylepšit bilanci a náladu proti předposlednímu mužstvu tabulky. Začali jsme aktivně a většina poločasu se odehrávala na půlce soupeře. Skóre otevřel už v 11. minutě Tom, který zužitkoval přesnou přihrávku Bódi z trestného kopu a hlavou se trefil k tyči. Bohužel prakticky z protiútoku se Tom „přimotal“ k vyrovnání, když zbytečně fauloval hostujícího hráče a Petr Schön vyrovnal. Vyrovnávací branka ale nezbrzdila naši aktivitu, stále jsme byli lepším mužstvem. V 19. minutě Kuba vysunul Balotelliho, který nezaváhal a prudkou střelou překonal Jiřího Daniela. O 6 minut později trestný kop, zahrávaný Bóďou, propadl k zadní tyči k Jožovi, který bez problémů vstřelil třetí gól. A pohodovou první půlhodinu zápasu završila krásná akce, když Radim v pokutovém území místo střely našel Jóžu, který přidal čtvrtou branku. Debakl hostů v prvním poločase mohl dokonat Balotelli, který šel ještě dvakrát na hostujícího brankáře, ale jednou branku minul a podruhé jej Daniel vychytal. Přesto jsme šli do kabin s pohodlným vedením a naše převaha naznačovala bezproblémové vítězství.
    Bohužel druhý poločas měl zcela jiný průběh. Hosté začali být přesnější a vytvářeli si šance. Ve 47. minutě Luďa „Vanička“, který nahradil v naší brance Luďu Petrovského, chytil střelu z trestného kopu z hranice pokutového území. V 52. minutě po několika zbytečných chybách ve středu hřiště se dostal do rychlého protiútoku David Klouda a snížil na 4:2. O chvíli později Vanička včasným vyběhnutím zkazil šanci, do které se dostával Ondroušek. Kontaktní branka byla na spadnutí. Z naší strany spálil šanci Balotelli, když jeho střelu po úniku Daniel vyrazil k Jožovi a jeho střelu vytlačil na roh. Velkou šanci měl ještě po Kubově rohu Filip, ale jeho hlavička šla mimo. Uklidnění přinesla až branka Balotelliho v 82. minutě, když se po přihrávce Filipa uvolnil v pokutovém území a vstřelil pátou branku. V poslední minutě ještě došlo k potyčce mezi Balotellim a Danielem, za kterou si oba vysloužili žlutou kartu. To mělo za následek, že hostující Mašínský po ukončení zápasu počastoval hlavního rozhodčího několika nepublikovatelnými výrazy a vysloužil si ještě následnou červenou kartu.
 

 
  06.09. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 03. 9. 2017 16:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy - - - - - -
na branku - - - - - -
mimo branku - - - - - -
žluté karty 0 4 4 1 5 6
červené karty 0 0 0 0 1 1
2:3
/1:2/
RADOSTICE BABICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
URBAN LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ VESELÝ TOM VARGA GABRIEL
JOHANÍK  JAKUB ŽÚBOR MICHAL KRUBL FILIP ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL DVOŘÁK RADIM  
Johaník J. /pen./  Dobiš M.  
Johaník J. /pen./  Geisler T.  
     Geisler T.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   70´ Dvořák R. /Ociepa B./ 75´ Macalík M./Smejkal R./
76´ Varga G. /Martinec J.
/ 80´ Žúbor J. /Kuře Z./ 85´ Krubl F. /Baťalík L/ 

    V dalším domácím utkání jsme hostili nováčka soutěže z Babic. Již v úvodu utkání jsme se ujali vedení po úniku Balloteliho po levé straně. Jeho průnik ukončil až faul hostujícího obránce ve vápně. Nařízený pokutový kop Kuba proměnil. Pak jsme se nějak uspokojili a soupeř se zdravě naštval. Hosté byli houževnatější a bojovnější. Za nakopnutýma balóny útočníci jezdili jak torpéda, vyhrávali osobní souboje a byli nebezpečnější než my. V 18. minutě byli hosté za bojovnost odměněny gólově. Nejdřív exceloval gólman hostí, kdy vytlačil Tučniakovu dalekonosní střelu na tyč. Následoval rohový kop, po kterém se gólman zmocnil míče, nakopl ho rychle na vlevo nabíhajícího  Dobiše, ten si navedl míč na střed hřiště a křížnou střelou překonal Luďu /1:1/. Naše hra se vyrovnala až po 25 minutách. Tučniak kolmicí vysunul Balloteliho, ten křížnou střílí nad branku. Poté se ve vápně ocitl jak Tučniak, pak následně Kuba, no ani jeden z nich neohrozil branku. Nejnebezpečnější v první půlce jsme byli po rohovém kopu, hostující gólman byl hlavičkou Tučniaka již překonán, no na brankové čáře, dobře postavený obránce, odklidil míč do bezpečí. Pravidlo nedáš dostaneš se potvrdilo opět. Hosté zahrávají autové vhazování po pravém křídle nám utíká hráč, kterého Tom zastavuje ve vápně pomocí faulu. Pokutový kop proměněn 1:2. Do šaten odcházíme z jednogólovým mankem.
     Druhý poločas nezačal z naší strany zle. Již 50 min. Tučniak vysunul do vápna Jožky, který byl ve vápně faulován. Nařízený kop opět Kuba proměnil. /2:2/ Dortičkou na tom bylo vyloučení hostujícího hráče za urážku rozhodčího. Poté jsme měli plejádu šancí. Balloteli jednou se uvolnil sám, podruhé ho vysunul Broňa Ociepa do samostatného úniku, no gólmana Balloteli ani jednou nepřekonal. Další střelou Kuba nastřeluje břevno. Soupeř hrozí rychlými brejky a je pořád aktivní. Nám dělají problémy nakopávané míče a dotěrné hostující hráče zastavujeme pomocí faulů. Náš tlak opadá a hosté cítí šanci, a je jich i s deseti hráči plné hřiště. Po několika zahrávaných standartkách přišla ta gólová. Centr z dálky prošel až do naši branky a po zásluze jsme byli v 79. minutě potrestání. /2:3/ V závěre jsme se pokusili nadechnout. Jožka dostal center do vápna, no selhal při zpracovaní míče. Pavouček ještě z malého vápna netrefil hlavou odkrytou branku. Ani do třetice se nám nepodařilo skórovat, kdy Laco sám ve vápně mizerně zakončoval. Naopak v 90. minutě hasil Jindra za cenu žluté karty pronikajícího hostujícího záložníka.
   Musím bohužel konstatovat, že soupeř si vítězství zasloužil, za bojovnost a chuť hrát fotbal. Vůbec nebylo vidět že hrají o jednoho hráče míň. My musíme začít proměňovat šance a rapidně zlepšit obrannou hru celého týmu.
 

 
  28.08. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 27. 8. 2017 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 7 0 7 3 6 9
na branku 5 3 8 3 5 8
mimo branku 1 2 3 2 5 7
žluté karty 1 2 3 0 3 3
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:2
/1:0/
RADOSTICE V. POPOVICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ ŽÚBOR MICHAL URBAN LUKÁŠ
JOHANÍK  JAKUB KRUBL FILIP RYŠAVÝ BOHDAN ŽÚBOR JOZEF
   
  MACALÍK MICHAL DVOŘÁK RADIM  
Ryšavý B.. /Krubl F./ Veškrna J.  
Macalík M. /Smejkal R./ Stýblo J.  
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   46´Dvořák R. /Smejkal R./    70´ Ociepa B. /Macalík M./ 
80´ Ryšavý B./Tlustoš P./, 80´ Žúbor J./Baťalík L./

    V dalším domácím zápase jsme přivítali mužstvo Vysokých Popovic. Hned ve 4. minutě unikl hostující obraně Balotelli, ale jeho střelu vyrazil brankář Pouchlý na roh. V 7. minutě napřáhl Boďa z dobrých 30 metrů ke střele, která brankáře překvapila a skončila v síti. Po vedoucí brance jsme si vytvořili mírnou převahu, kterou jsme dokázali přeměnit pouze v sérii rohů. V 18. minutě vyzkoušel Luďu nepříjemnou střelou David Pacek, ale Luďa dokázal vyboxovat míč na roh. Ještě větší šanci měli hosté ve 20. minutě, kdy Tučniak faulovat na hranici pokutového území, ale trestný kop zahrávaný Lukášem Jandou branku netrefil. Na druhé straně utekl hostující obraně Prďa, ale s jeho slabou střelou si brankář poradil. Další šance si hosté vypracovali ve 33. a 35. minutě, kdy nejdříve po skrumáži trefili tyč naší branky a následně Luďa uchránil čisté konto včasným vyběhnutím před nejnebezpečnějším hráčem Davidem Packem. Před přestávkou ještě jednou utekl obráncům Balotelli, ale ani tentokrát brankáře nepřekonal.
   Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté. Hned v prvních minutách zahrávali dva rohové kopy, naštěstí bez využití. Na druhé straně utekl po křídle Pavouk a Balotelli jeho přihrávku umístil do sítě – 2:0. Hosté se dostávali častěji do šancí, střely Lukáše Jandy a Tomáše Kudery zlikvidoval Luďa. Pojistit naše vedení mohl Pavouk, když obešel i vyběhnuvšího brankáře, ale odrytou branku netrefil.To se nám vymstilo v posledních 8 minutách, když v 82. minutě snížil Veškrna a vítězství nám sebral v poslední minutě Stýblo, který zůstal v našem pokutovém území zcela nehlídaný. Ztratili jsme tak zápas, který jsme měli dovést k vítězství, hosté si však za výkon zejména ve druhém poločase bod odvezli zaslouženě.
 

 
  23.08. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 20. 8. 2017 16:30 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 0 2 2 3 1 4
na branku 2 2 4 5 4 9
mimo branku 3 5 8 3 4 7
žluté karty 1 1 2 3 0 3
červené karty 0 0 0 0 0 0
2:1
/1:0/
RADOSTICE OSLAVANY
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ VESELÝ TOM MARTINEC JINDŘICH
SMEJKAL ROMAN ŽÚBOR MICHAL KRUBL FILIP JOHANÍK  JAKUB
   
  MACALÍK MICHAL DVOŘÁK RADIM  
Krubl F. /Žúbor M./  Skopal P.  
Krubl F. /Žúbor M./    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   21´ Martinec J. /Urban L. / 46´ Tofl L./Tlustoš P./
65´ Dvořák R. /Ociepa B./ 

    V prvním domácím zápase jsme přivítali aspiranta na postup z naší skupiny. Mladé družstvo Oslavan, jejichž věkový průměr základní jedenáctky byl o 8 let nižší (33 let našeho mužstva proti 25 letům hostů), vlétlo do zápasu s mladickou svěžestí, která byla podpořena i fotbalovým uměním. Během prvních 10 minut si hosté vytvořili značnou převahu, kdy se dostávali i do šancí a minimálně dvě střely mohly skončit brankou v naší síti. Naštěstí nás podržel Luďa, který si horší chvilky vybral před týdnem v Lažánkách a tentokrát nechyboval. My jsme se k první pořádné akci dostali až po 15 minutách hry, kdy se Balotelli prosmýkl mezi dvěma soupeřovými obránci a Lukáš Franěk jej zfauloval za cenu žluté karty. Následný trestný kop z 20 m, který zahrával Tučniak, skončil jen na obranné zdi. Byl to ale signál k tomu, aby se naše hra zlepšila a pozice na hřišti se vyrovnaly. Začaly se objevovat i šance na naší straně. Tou největší byla Radimova hlavička po úniku Balotelliho, která ale skončila mimo soupeřovu branku. Bojovnost našeho mužstva ale slavila úspěch v 38. minutě. Po skrumáži v soupeřově pokutovém území střílel Tučniak, zblokovaná střela se dostala k Filipovi, který prostřelil obranu i soupeřova brankáře. Do šaten jsme tedy šli s jednobrankovým vedením.
     V nástupu do druhého poločasu jsme nepřipustili tlak hostů. Naopak v 55. minutě se dostal k hlavičce Tučniak po trestném kopu Toma, ale branku netrefil. Po čtvrthodině hry se hosté snažili zvrátit výsledek a dostávali se do šancí. Velkou příležitost měl v 60. minutě hostující Jaroslav Husák, kdy z blízka přestřelil naši odkrytou branku. Chvíli na to vytáhl Luďa střelu z trestného kopu na roh, ze kterého se hosté dostali do další šance, kterou nevyužili. Pět minut před koncem řádné hrací doby odcentrovala naše nová posila Broňa Ociepa na Tučniaka, jehož střela mířila do tyče, ale odražený míč doklepl Filip do sítě. To ještě nebyl konec dramatického zápasu. V 89. minutě nařídil rozhodčí Kadlec pokutový kop za faul Patrika na hostujícího hráče. Petr Skopal penaltu proměnil, čímž připravil Luďu o čisté konto, ale naštěstí body zůstaly doma. Našim hráčům patří dík za bojovnost, která slavila úspěch proti mladším a fotbalově lepším protivníkům.
 

 
  15 .08. 2017   MUŽI 
 
MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 13. 8. 2017 10:00 STATISTIKY K UTKÁNÍ
     
  DOMÁCÍ HOSTÉ
  I. II. CELKEM I. II. CELKEM
rohy 3 2 5 3 1 4
na branku 6 4 10 6 2 8
mimo branku 2 3 5 0 2 2
žluté karty 1 1 2 0 2 2
červené karty 0 0 0 0 0 0
4:3
/1:2/
LAŽÁNKY RADOSTICE
   
  branka /asistence/   branka /asistence/
 
PETROVSKÝ  LUDĚK
 
TOFL LUKÁŠ URBAN TOMÁŠ KUŘE ZDENĚK MARTINEC JINDŘICH
KRUBL FILIP ŽÚBOR MICHAL RYŠAVÝ BOHDAN JOHANÍK  JAKUB
   
  MACALÍK MICHAL PASEKA JAN  
Steinhauser F.    Johaník J. /Krubl F./
Steinhauser F.    Johaník J. /pen./
Blažek L.    Žúbor M. /Johaník J./
Blažek L.      
       
       
       
       
       
       
       
       
   

střídání:

   R E P O R T :  

   46´ Paseka J. /Dvořák R./    66´ Kuře Z. /Urban L./  80´ Tofl L./Tlustoš P./

    První utkání nové sezóny jsme sehráli na neoblíbeném hřišti v Lažánkách. A ani tentokrát jsme „lažánecké prokletí“ neprolomili.
Do první šance se dostali domácí v 10. minutě, když po nepodařeném odkopu Chajdy musel zachraňovat Luďa. Další šanci si domácí vypracovali v 21. minutě, kdy trefili břevno a následná dorážka už šla mimo branku. Naše chvíle přišla o pět minut později, když Honza zatáhl balón do vápna, k míči se dostal Filip, který přihrál Kubovi a ten otevřel skóre. Z vedení jsme se ale neradovali příliš dlouho. Prakticky z protiútoku překonal Luďu Filip Steinhauser. Do kabin jsme ale přesto šli s jednobrankovým vedením, protože ve 30. minutě se probil do pokutového území Kuba, byl faulován a následný pokutový kop sám proměnil.
Druhý poločas byl z naší strany naprosto nepovedený. Domácí nás přehrávali a dostávali se do šancí. Během 20 minut mezi 59. a 79. minutou dokázali vstřelit 3 branky. Z naší strany se podařilo skórovat jen Tučniakovi po asistenci Kuby v 67. minutě.
Takže jsme z Lažánek opět odjeli bez bodového zisku.
 

 
 07.08. 2017   MUŽI   -  ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ NA PODZIM
 

ROZPIS PODZIM 2017 MUŽI III. TŘÍDA SK. B

DATUM

DEN

HOD

SOUPEŘ

VÝSLEDEK

  13.8.2017

NE

10:00

LAŽÁNKY : RADOSTICE

4:3 /1:2/  Johaník J. 2x, Žúbor M.

20.8.2017

NE

16:30

RADOSTICE : OSLAVANY

2:1 /1:0/  Krubl Filip 2x

27.8.2017

NE

16:30

RADOSTICE : V. POPOVICE

2:2 /1:0/  Ryšavý B., Macalík M.

3.9.2017

NE

16:00

RADOSTICE : BABICE U R.

2:3 /1:2/  Johaník J. 2x

10.9.2017

NE

16:00

RADOSTICE : DRÁSOV

5:2 /4:1/  Veselý T., Žúbor J. 2x, Macalík M. 2x

24.9.2017

NE

15:30

RADOSTICE : ZAKŘANY

0:1 /0:0/  -

28.9.2017

ČT

15:30

M. BRÁNICE : RADOSTICE

2:2 /0:1/  Veselý T., Smejkal R.

30.9.2017

SO

15:00

V. BÍTÝŠKA : RADOSTICE

3:2 /2:2/  Macalík M. 2x

8.10.2017

NE

15:00

RADOSTICE : DEBLÍN

1:1 /0:1/  Macalík M.

15.10.2017

NE

15:00

ZBRASLAV : RADOSTICE

2:0 /1:0/  -

22.10.2017

NE

14:30

RADOSTICE : SENORADY

0:2 /0:1/  -

29.10.2017

NE

14:00

KETKOVICE : RADOSTICE

2:5 /1:3/  Johaník J. 2x, Ryšavý B. 2x. Žúbor M.

4.11.2017

SO

14:00

RADOSTICE : TROUBSKO

2:4 /2:2/ Krubl F.,  Žúbor M.
 
  01 .08. 2017   MUŽI   -  přípravné utkání
 
4:4
RADOSTICE   RAJHRAD B

V neděli jsme odehráli přípravné utkání s Rajhradem B na hřišti v Mělčanech.
Pohledné utkání s mnoha góly skončilo nerozhodně. Za nás skórovali : Johaník Jakub, Žúbor Jozef 2x, Macalík Michal
Příští utkáni odehrajeme v Novosedlech v neděli ve 13:00.

 
  27 .07. 2017   MUŽI   -  PŘÍPRAVA
 


V půběhu letné přípravy trénujeme uterky a čtvrtky v  18:00 na San Sirotku. Berte si boty i na výběh!!!

Odehrajeme přípravné utkání:

30. 7. 2017 NEDĚLE v 17:00 hod. proti Rajhradu B, na hřišti v Mělčanech!!! Sraz u sokecu v 16:00 hod.

6. 8. 2017 NEDĚLE ve 13:00 hod.proti Novosedlům B na hřišti v Novosedlech.
 

 
  25 .07. 2017   MUŽI   -  Nová sezóna
 


Začíná nová sezóna. Ročník 2017/2018:


Sestupující z okresního přeboru: Zakřany
Postupující ze IV. Třídy Brno venkov: Babice u Rosic, Zbraslav B, Vev. Bítýška B, M. Bránice
Tradiční soupeři: Deblín, Senorady, Oslavany, Vys. Popovice, Troubsko, Drásov, Lažánky, Ketkovice

    Na novou sezónu rozšiřujeme kádr o nové posily, ověříme je v přípravných utkáních a pak zveřejníme aktualní info na stránkách!!!

 
 

ODKAZY

                     
  Jihomoravský fotbalový svaz Editace
výsledků
FOTBALOVÁ ASOCIACE ČR BRNĚNSKÁ ASOCIACE FUTSALU ZBROJOVKA BRNO SOKOL DOLNÍ
LOUČKY
SOKOL
SENORADY
MORAVSKÉ
BRÁNICE
BABICE
U ROSIC
 
   
                     
    TJ SOKOL
ZAKŘANY
FK ZBRASLAV B VYSOKÉ
POPOVICE
TJ SOKOL
KETKOVICE
SOKOL
DEBLÍN
SOKOL
DRÁSOV
VEVERSKÁ
BÍTÝŠKA B