|
|
SPONZOŘI
|
|
PŘÍPRAVKA
RADOSTICE |
: |
MEDLOV |
|
|
|
3. 6. 2018
neděle v
15:00 |
SRDEČNĚ
ZVEME VŠECHNY FANOUŠKY !!! |
|
|
|
|
|
|
|
HYMNA RADOSTIC |
|
|
Nebyli to žádní ptáci,
to Vám góly nastříleli Radošťáci.
Nebyli to žádní ptáci,
to vás fotbal naučili Radošťáci.
|
|
|
|
|
|
|
ROZPIS JARO 2018 - PŘÍPRAVKA |
DAT |
DEN |
HOD |
SOUPEŘ |
15.4 |
NE |
15:30 |
HRUŠOVANY : RADOSTICE |
22.4 |
NE |
10:30 |
RADOSTICE : OŘECHOV |
29.4 |
NE |
14:00 |
M. BRÁNICE : RADOSTICE |
6.5 |
NE |
15:00 |
RADOSTICE : STŘELICE |
8.5 |
ÚT |
10:30 |
MODŘICE : RADOSTICE |
13.5 |
NE |
10:30 |
D. KOUNICE : RADOSTICE |
20.5 |
NE |
15:00 |
RADOSTICE : KETKOVICE |
25.5 |
PÁ |
17:00 |
VOJKOVICE : RADOSTICE |
3.6 |
NE |
15:00 |
RADOSTICE : MEDLOV |
9.6 |
SO |
|
MOŽNÝ TURNAJ |
16.6 |
SO |
|
TURNAJ OSLAVANY - KONEC SEZÓNY |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pátek
25. 5. 2018 17:00 |
VOJKOVICE B |
8 : 2
/6:0/ |
RADOSTICE |
|
|
|
SESTAVA: Bílý Tomáš, Lenert Tomáš, Babiš Tobias,
Schiller Dominik, Kysel Ondřej , Kysel Jakub, Dvořák Radim, Charvát
Ondřej (K), Šik Vendelín, Hloušek Luboš, Žúbor Adam, Slanina Vít.
STŘELCI : Schiller Dominik, Charvát Ondřej
|
|
|
|
|
|
|
|
Neděle
20. 5. 2018 15:00 |
RADOSTICE |
3: 7
/0:3/ |
KETKOVICE |
|
|
|
SESTAVA: Bílý Tomáš, Lenert Tomáš, Babiš Tobias,
Schiller Dominik, Kysel Ondřej , Kysel Jakub, Dvořák Radim, Charvát
Ondřej (K), Šik Vendelín, Hloušek Luboš, Žúbor Adam, Slanina Vít.
STŘELCI : Charvát Ondřej 2X, . Dvořák Radim
|
|
|
|
|
|
|
|
|
06.05.2018
15:00 |
|
|
RADOSTICE |
0:5
/0:3/ |
STŘELICE |
|
|
|
|
|
SESTAVA: Bílý Tomáš, Lenert Tomáš, Babiš Tobias,
Schiller Dominik, Kysel Ondřej , Kysel Jakub, Dvořák Radim, Charvát
Ondřej (K), Šik Vendelín, Hloušek Luboš, Žúbor Adam, Slanina Vít.
STŘELCI : -
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29.04.2018 10:30 |
|
|
M. BRÁNICE |
9:4
/3:1/ |
RADOSTICE |
|
|
|
|
|
SESTAVA: Varga Patrik (B) - Bílý Tomáš, Lenert Tomáš [K], Schiller
Dominik, Chrást Matyáš, Kysel Ondřej, Kysel Jakub, Dvořák Radim,
Charvát Ondřej, Šik Vendelín, Hloušek Luboš
STŘELCI : Šik Vendelín, Charvát Ondřej 3x
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.04.2018 10:30 |
|
|
RADOSTICE |
3:7
/3:1/ |
OŘECHOV |
|
|
|
|
|
SESTAVA: Varga Patrik (B) - Bílý Tomáš, Lenert Tomáš, Babiš Tobias,
Schiller Dominik, Kysel Ondřej , Kysel Jakub, Dvořák Radim, Charvát
Ondřej (K), Šik Vendelín, Hloušek Luboš, Žúbor Adam, Slanina Vít.
STŘELCI : Dvořák Radim, Charvát Ondřej 2x
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.04.2018 15:30 |
|
|
HRUŠOVANY |
7:7
/1:1/ |
RADOSTICE |
|
|
|
|
|
SESTAVA: Varga Patrik (B) - Bílý Tomáš, Lenert Tomáš, Babiš Tobias,
Schiller Dominik, Kysel Ondřej , Kysel Jakub, Dvořák Radim, Charvát
Ondřej (K), Šik Vendelín, Hloušek Luboš, Žúbor Adam, Slanina Vít.
STŘELCI : Hloušek Luboš 2x, Dvořák Radim, Charvát Ondřej 3x,
Šik Vendelín
|
|
|
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
9. KOLO - Neděle 5. 11. 2017 11:30 |
SK
Medlov - Radostice 8:4 (2:1) |
Charvát Ondřej, 2x, Bílý Tomáš,Dvořák Radim |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
8.
KOLO - Neděle 15. 10. 2017 13:00 |
Radostice - SK Vojkovice B 4:13 (1:5) |
Dvořák Radim, 3x, Charvát Ondřej |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
7. KOLO - Neděle 15. 10. 2017 13:00 |
SK
Ketkovice - Radostice 15:4 (8:2) |
Charvát Ondřej, 2x, Dvořák Radim,
Šik Vendelín |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
6.
KOLO - Neděle 8. 10. 2017 12:30 |
Radostice - D. Kounice 1:2 (0:2) |
Charvát Ondřej |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
5. KOLO - Sobota 30. 9. 2017 09:00 |
Střelice - Radostice 15:3 (10:1) |
Dvořák Radim 3x |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
4.
KOLO - Neděle 24. 9. 2017 13:00 |
Radostice - Mor. Bránice 4:9 (1:6) |
Charvát Ondřej 3x. Šik Vendelín |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
3. KOLO - Sobota 16. 9. 2017 10:30 |
Želešice/Ořechov - Radostice
12:7 (6:4) |
Kysel Ondřej 4x, Chrást Matyáš, 3x |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
2.
KOLO - Neděle 10. 9. 2017 13:30 |
Radostice - Hrušovany u Brna
9:6 (4:1) |
Bílý Tomáš, Dvořák Radim 3x, Charvát
Ondřej 5x |
|
|
|
KOLO - DATUM |
UTKÁNÍ |
STŘELCI: |
|
|
|
1. KOLO - Neděle 3. 9. 2017 13:30 |
Radostice - Modřice 5:12 (2:7) |
Charvát Ondřej, 4x. Dvořák Radim |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jihomoravský
fotbalový svaz |
Editace
výsledků |
FOTBALOVÁ
ASOCIACE ČR |
BRNĚNSKÁ ASOCIACE FUTSALU |
ZBROJOVKA BRNO |
SOKOL DOLNÍ
LOUČKY |
SOKOL
SENORADY |
MORAVSKÉ
BRÁNICE |
BABICE
U ROSIC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TJ SOKOL
ZAKŘANY |
FK ZBRASLAV B |
VYSOKÉ
POPOVICE |
TJ SOKOL
KETKOVICE |
SOKOL
DEBLÍN |
SOKOL
DRÁSOV |
VEVERSKÁ
BÍTÝŠKA B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|