Report alla Milánek:

Trenér: Holcmann Jiří,  Vedoucí: Kadlec Jiří

20. kolo jaro 2010

19. kolo jaro 2010

V třetím zápase v řadě na domácí půdě jsme přivítali Moravské Bránice. Před začátkem se přehnala průtrž mračen s kroupy a změnila hřiště na velmi těžký terén, ale i tak se hrál výborný fotbal.
   Kluci si hned od začátku vynutili tlak a vytvářeli si šance. Ujala se však jen jedna ,
když roh Dalibora našel přesně hlavu Michala Žúbora a ten nekompromisně zavěsil.
Druhý poločas se nesl v duchu toho prvního a naše vedení pojistil
Radim přesně zakončeným únikem. V 70 min. Pavouk fauloval ve vápně a hosté penaltu, která znamenala první přímou střelu na branku bezpečně proměnili. Ještě ke všemu rozhodčí vyloučil Dalibora, který ho nazval „dámským přirozením“. Hosté po chvíli vyrovnali, když prudká přihrávka proletěla na naše malé vápno. Kluci se ještě snažili zvrátit stav, ale na těžkém terénu jim v deseti lidech rychle docházely síly. Dneska musím celé mužstvo pochválit za výkon a předvedenou hru.

18. kolo jaro 2010

Report alla Milánek:  Radostice – Řeznovice „B“

Třetí vítězný zápas v řadě si připsali v neděli fotbalisté Radostic , když porazili tým Řeznovic 4-0.

Do utkání vstoupili kluci vlažně a na hřišti se hledali , ale postupem času získali půdu pod nohama a začali soupeře dostávat pod tlak. Zaslouženého vedení se dočkali v 30. minutě , když se Dalibor trefil z přímého kopu přesně k tyči.

Druhý poločas už byl z naší strany výkon jaký jsme si všichni přáli.Dalibor potvrdil svou střeleckou formu posledních dnů a z hranice šestnáctky se přesně trefil k tyči.Za chvíli přesně hlavičkoval Radim a vedli jsme 3:0. Poté jsme spálili několik vyložených šancí a až v poslední minutě nacentroval Joža do vápna a Staňa dal hlavou na 4-0.

Bylo to naprosto zasloužené vítězství a všichni se těšíme na příští zápas

17. kolo jaro 2010

Report:    Radostice  -  Nová Ves  6-0

V neděli jsme přivítali na svém hřišti tým Nové Vsi a všichni jsme byli zvědaví, zda vysoká výhra v Troubsku byla náhoda , nebo jde o trvalé zlepšení.
    Zápas pro nás začal jako krásný sen. Hned v první minutě utekl po pravé straně
Pavouk a přesnou střelou k tyči nedal gólmanovi šanci 1-0. O chvíli později napřáhl levou nohou Dalibor a bylo to 2-0. Ve dvanácté minutě předvedl krásnou akci Michal Záhumenský Pavel Heloňa dával do prázdné 3-0. Kluci předváděli krásný fotbal s neustálým pohybem po celém hřišti a výsledkem byly krásné branky našich středních záložníků Michala a Michala a poločasové skóre 5-0.
  Ve druhém poloča
se tempo opadlo , ale přesto jsme si vytvořili spoustu slibných šancí. Soupeře  jsme několikrát pustili na dostřel naší branky , ale obrana a brankář vše v pohodě vyřešili. Skóre uzavřel svou druhou brankou Dalibor na konečných 6-0.
    Díky kluci. Dneska byla radost se na Vás dívat

16. kolo jaro 2010

Report:

Troubsko-Radostice 1:8 (0:3).

Pátý jarní zápas se nám konečně vydařil. V brance nastoupil již čtvrtý brankář – Aťa Robert Nešpůrek. A kdybychom si nedali v druhém poločase téměř vlastní gól, mohl udržet čisté konto (a v hospodě se mohlo pít zadarmo). Protrhli jsme i střeleckou smůlu. Po celý zápas jsme poslední mužstvo tabulky jasně přehrávali a do poločasu jsme dokázali vstřelit tři góly. První dal hlavou Zdenál, druhý přidal z penalty Michal Ž. a třetí těsně před přestávkou Michal Z. Po přestávce již na hřišti existoval jen jeden tým – naše mužstvo. Branky padaly jak na běžícím páse zásluhou 2x Radima a jednou skórovali Michal Z., Michal M. a Dalibor. Podali jsme tentokrát bojovný kolektivní výkon ve všech řadách a snad se nám bude podobně dařit i ve zbývajících jarních zápasech.

15. kolo jaro 2010

Report:
Počtvrté v řadě za sebou fotbalisté Radostic prohráli, když podlehli doma vedoucím Hrušovanům 0-3.
Přestože kluci podali dobrý výkon a chvílemi byli hostům víc než vyrovnaným soupeřem na body to bohužel nestačilo. V naší bráně se po dlouhé době objevil Luďa, ale čisté konto mu vydrželo jen dvacet minut, kdy ho hostující záložník prostřelil tečovanou nechytatelnou bombou z hranice vápna. Za chvíli bylo pro našeho golmana ještě hůř.
Špatně doskočil a  byla z toho zlomená noha a odjezd sanitkou.
Do druhého poločasu kluci vlétli se snahou o vyrovnání. Obrovskou
šanci spálil Radim a Daliborova hlavička jen těsně minula levou tyčku. Na druhé straně hosté po centru ze standardní situace přidali druhou branku. Kluci se snažili utkání ještě zvrátit a tlačili se před hostující branku , ale jejich snahu zhatila tečovaná střela, která skončila přesně u tyčky naší branky.
Výsledek je krutý , ale takový je fotbal.Věřím klukům ,že to příště zlomí a začneme zase vyhrávat.

14. kolo jaro 2010

Report:

13. kolo jaro 2010

Report:

Radostice – Želešice „B“ 1-2 (1-1)

V chladném nedělním odpoledni jsme přivítali mužstvo Želešic. Od začátku jsme měli hru pod kontrolou, ale bez jakékoliv koncovky. Obrovskou šanci měl Radim, ale hostujícího brankaře nepřekonal. Zanedlouho Radim kopal roh a našel přesně hlavu Michala Žúbora a ten se nemýlil 1-0. Poté se osmělili hosté a jejich druhá střela skončila v naší brance 1-1.
      Po přestávce jsme opět začali aktivně a výsledkem byla
penalta po faulu na Pavla Heloňu.Míč si na značku pokutového kopu postavil Roman Dvořák ,ale brankář jeho střelu vyrazil. K odraženému míči se dostal Dalibor, ale opět nastřelil jenom brankáře. Naproti tomu hostům stačil jeden centr do našeho vápna  který náš golman neudržel a hosté vedli 1-2.Vzávěru jsme si vynutili tlak , ale výsledkem byla jen nastřelená tyč.

12. kolo jaro 2010

Report:

Do zápasu jsme nastoupili v takovém stavu, jakoby byli hráči ještě ve stavu zimního spánku. Soupeř nás přehrával. My jsme si vytvořili několik slibných šancí, Michal Žúbor nastřelil tyčku, ale góly dával soupeř. Ze čtyř střel na branku (z nichž některé ani střely nebyly) dal tři branky.
 V poločase trenér udělal
dvě změny v sestavě a rázem bylo všechno jinak. Hned na začátku druhého poločasu Radim Dvořák technickou střelou snížil a v 60. minutě po pěkné kombinační akci dal Joža kontaktní gól. Bohužel vyrovnat se nám již nepodařilo, mimo jiné i proto, že jsme i ve druhém poločase spálili několik slibných šancí. Tak doufám, že v příštím zápase proti Želešicím podáme hned od počátku takový výkon jako v druhém poločase v Modřicích, obrana v čele s brankářem se vyvaruje hrubých chyb a v útoku už konečně začneme proměňovat šance.

Vlastní Ořechov

V desátém kole jsme v neděli odpoledne přivítali béčko Ořechova. Náš lodivod Jirka Holcmann nechtěl ponechat nic náhodě a naordinoval svým svěřencům večerní soustředění. Musím říct, že hráči vzali tuto akci velmi poctivě.

Utkání jsme začali aktivně a na hráčích bylo vidět, že chtějí prodloužit vítěznou sérii. Pavouk se protáhl kolem pravé lajny a poslal před bránu střílený centr, který hostující obránce nekompromisně uklidil do vlastní branky 1:0. Za chvíli mohlo být ještě veseleji. Radim šel sám na brankáře, ale bohužel těsně minul branku.

Druhý poločas se hosté hodně snažili, ale mimo standartek se do žádných velkých šancí nedostali. My jsme hrozili z rychlých brejků, které však bohužel často končily ofsidem. Postupem času  se na nás začala projevovat únava ze soustředění, ale kluci to urvali bojovností a srdíčkem. Potom už jsme mohli zazpívat naši hymnu. Opět se ukázalo, že na hody body nerozdáváme.

Nejlepší hráči utkání : Jožka Žúbor a David Kuře.

Kadlec Jiří (Ved)        *

V devátém kole jsme po dlouhé venkovní sérii přivítali na našem hřišti tým Dolních Kounic. Všichni jsme čekali zda zopakujeme dobrý výkon z minulého kola.

Od prvního hvizdu jsme diktovali tempo hry. Brzy po začátku zatáhl Pavouk míč po pravé straně hřiště a krásně našel ve vápně Radima 1:0. Pokračovali jsme v aktivní hře a bylo se na co dívat. Asi v 30.min. nacentroval Jóža míč těsně před branku soupeře a hostující stoper ve snaze míč odkopnout si dal vlastní branku 2:0.

Po přestávce jsme (kromě prvních několika minut) předváděli pěkný fotbal a přišly i další branky. Nejprve Řehy vyslal bombu do levé šibenice, gólman míč vyrazil a pro Pavouka  již nebyl problém přidat třetí branku. Na 4-0 poté zvyšoval Radim, když se trefil k levé tyči hostující branky. Další šance zůstaly nevyužity, ale byla radost se na ten fotbal dívat. Jen tak dál. Byla to paráda a jménem všech diváků  Vám za to děkuju.

Nejlepším hráčem utkání bylo vyhlášeno celé mužstvo Radostic.

14.  Lukáš Musil

Úvod stretnutia bol v znamení 2-3 akcií domácich,  keď sme nevedeli kam skočit a od gólu nás zachránila len chabá koncovka nášho súpera. Do vedení  však vstupovali hostia, keď strelu z diaľky Michala Žúbora  neudržal domáci gólman a hlavou dorazil do siete Pavel Heloňa. Domáci ihned kontrovali, keď po nezhode v obrane hostí srovnávali  na 1:1.
     Do prestávky padli ešte  dve branky, a to
po prihrávke Dalibora Řeháka, zakončil strelou po zemi k tyči Žúbor Michal.  Pár minut do prestávky, sa najlepšie zorientoval po rohovom kope Radima Dvořáka opat Žúbor Michal a hlavou zvyšoval na 1:3 pre hostí..
           Po prestávke, keď hostia mali skúsene kontrolovať výsledok, pukly
Šnekovi nervy a za oplácanie obdržal červenú kartu a šiel predčasne pod sprchy. No ani to nezlomilo hostí. Ba naopak, dokázali ešte zvýšit  skóre a to po brutálnej delovke Romana Dvořaka na 1:4, a prenádhernom do vinkla umiestnenom priamom kope Micíčka Kratochvíla na 1:5!!!!
      Po vcelku
bojovnom výkone a búrlivom povzbudzovaní hostujúcich ultras fanúšikov zaslúžene vyhrali hostia 1:5/!!!

14.

Dorazili sme na ohnivú zem do Novej Vsi.

Začali sme s hrou, s akou sme sk
ončili proti minulotýždňovému súperovi Troubsku B. Čo i súper potrestal rýchlym gólom azda už v piatej minúte bodlom z veľkej diaľky. Celý polčas bol v duchu velkej tragédie, bez kombinácie a ohrozenia súperovej bránky.
   Do druhého polčasu sme vstúpili celkom nádejne, keď p
o zahranej štandartke Micíčka gólmanovi vypadla lopta a Řehy doklepol loptu do bránky. Eufória netrvala dlho, bo chvíľku nato sme nešťastne faulovali súpera vo vápne a penaltu súper nekompromisne premenil. 2:1 pre domácich!!! Aby toho nebolo málo tak sa nám podarilo kombinovať s útočníkom domácich, ktorému sme nahrali rovno do behu, a domáci útočník nedal Vaškovi šancu!!! /3:1/ Z našich akcií stojí za zmienku nepremenený nájazd Michala Musila, což zdokumentovalo len naše sa trápenie na Ohnivej zemi v Novej Vsi!!

Verím, že sa z chýb ponaučíme a do súbojov pojdeme s väčšou chuťou a nasadením, bo keď sa nám nedarí musí byť vidieť, že alespoň bojujeme!!!

14.  Martin Košler

Konečně výhra ! Všichni jsme si oddechli , ale co to stálo nervů.

Utkání jsme začali zakřiknutě a vůbec se nám nedařila kombinace. Přesto jsme šli brzy do vedení brankou Radima Dvořáka.Ve 23.minutě se hlavou trefil Pavel Heloňa a bylo to 2:0.Když v 32.minutě Michal Musil přidal na 3:0 zdálo se vše jasné.

Druhý poločas začal náporem hostí a domácí byli duchem ještě v kabině. Hostující útočník se prodral mezi obránci a byla z toho penalta, kterou však hosté neproměnili. V 58.min. se kopala penalta na druhé straně a Michal Žúbor s přehledem  proměnil 4:0. Místo pohodové výhry však přišly dva slepené góly hostí a byl z toho nervák až do konce.

Nejlepší hráč byl diváky vybrán Jindra Martinec ml.

14.

V sobotu jsme zajížděli na hřiště prvního mužstva tabulky Hrušovan. Čekal nás těžký zápas na perfektním trávníku v novém krásném areálu.
   Domácí začali velice útočně a ukazovali proč okupují první příčku tabulky. My jsme však nezůstávali pozadu, takže byl vidět dobrý fotbal. Do vedení šli po několika šancích na obou stranách domácí, když zaváhala naše obrana. Naši odpověděli krásnou střelou Michala Žúbora z přímého kopu do tyče. Těsně před přestávkou vyrovnal Pavouk, když bombou prostřelil domácího golmana. Nutno podotknout, že polovinu poločasu jsme hráli pouze o desíti, když Řehy viděl dvě zbytečné žluté karty.
   Druhý poločas musel rozhodčí nejprve přerušit kvůli deštové průtrži a poté již pokračoval výborný fotbal z obou stran. Přišel však prudký centr do našeho vápna, který nastřelil našeho obránce a rozhodčí odpískal penaltu za údajnou ruku. Domácí penaltu s přehledem proměnili. Kluci se i v deseti lidech neustále snažili vyrovnat. Největší šancí byla opět  Michalem nastřelená tyč a Jožovo přestřelení prázdné branky. Domácí definitivně rozhodli krásnou nechytatelnou střelou z dvaceti metrů.

14.  David Kuře

Další zápas na našem hřišti přinesl tradiční derby. Všichni jsme věřili ve zlomení černé serie. Jestliže v prvním zápase selhali útočníci a ve druhém brankář, tak v tomto zápase selhalo obojí.
   Začali jsme náporem a vypracovali jsme si několik slibných šancí. Pak však
přišel náš faul u postraní čáry a centr hostů skončil k úžasu všech v brance 0:1. Kluky to však nezlomilo. Pavouk šel tvrdě za balonem a Radim se konečně trefil 1:1. Naše radost však netrvala dlouho.Znovu přišel centr z pravé strany, náš golman míč neudržel a opět jsme prohrávali.Ještě ke všemu musel kvůli zranění odstoupit náš kapitán Pavel Kališ.
  Začátek druhého poločasu se nesl v duchu toho prvního. Vytrvale jsme útočili, ale výsledkem by
la jen nastřelená tyč Jožkou Žúborem. Na druhé straně přišel zbytečný faul u postraní čáry, centr do našeho vápna (jak jinak), obrana reklamovala faul, přestala hrát a Kozli dali na 1:3. My jsme vesele zahazovali další šance a tak přišel trest v podobě čtvrtého gólu. Pět minut před koncem dal Radim  pěknou střelou z velkého vápna druhou branku a snížil na konečných 2:4. Je sice hezké, že jsme byli fotbalovější, ale body nám to nepřineslo. Snad už to  příště protrhnem a vše se v dobré obrátí. Musíme všichni věřit. Nejlepší hráč zápasu podle diváků Radim Dvořák.

14.

V neděli jsme odehráli další mistrovské utkání na hřišti v Želešicích. Utkání jsme začali náporem a spálili jsme několik šancí. V 19 minutě se po pěkné akci trefil přes obránce Dalibor Řehák a vedli jsme 1:0. Neuběhly ani 2 minuty a Řehy se znovu trefil výstavní střelou z 18 metrů. Potom však domácí stoper dvakrát nakopl míč z půlící čáry na naši branku a po dvou zaváháních našeho golmana bylo vyrovnáno na 2:2. Naštěstí ještě do poločasu po rychlé akci z pravé strany přesně zakončil hlavou Jožka Žúbor a znovu jsme vedli.
 Ve druhém poločase d
oklepl míč po akci z levé strany Pavel Heloňa a bylo to 4:2. Vytrvale jsme útočili a měli jsme zápas pod kontrolou. V 75 minutě se nedohodl náš golman a obránce a výsledkem byl vlastní gól v naší síti. Ten náš srazil totálně do kolen a bylo jen otázkou času kdy nás domácí dorazí. To se bohužel stalo 5 minut před koncem a znovu jsme ztratili 2 body.
    Předvedli jsme fotbal, na který se dalo dívat, ale bohužel jsme opět nevyhráli.
Nejlepším hráčem utkání podle diváků byl Dalibor Řehák. Slovo trenéra: Já se z Vás zblázním!!!!!!

14.  Pepa Gric

Tak nám začala nová sezóna. Jaká bude nám mohlo naznačit první utkání, kdy jsme na našem hřišti přivítali mužstvo Modřice „B“.
     Od první minuty jsme se do soupeře pustili a bylo vidět, že kluci mají chuť hrát dobrý fotbal. Soupeře jsme jasně přehráv
ali a do našeho vápna pouštěli jen sporadicky. Bohužel se ozvala naše stará bolest, špatná koncovka. Některé šance doslova volaly po gólu. Do kabin se šlo za stavu 0–0.
  Druhý poločas utkání to byla z naší strany přehlídka toho, co se dá zahodit. Něco se dá omluvit třeba dobrým zákrokem brankáře, ale šance kdy z malého vápna netrefíme branku, to už je katastrofa. Doufáme, že v dalších zápasech se k nám to štěstíčko přikloní a začne to tam padat.