|
VÝSLEDKY 26.kolo 15. 06. 2013 RADOSTICE
: TROUBSKO B 8:3 /2:1/ /Bořek 3x, Kuba 2x, Tučniak
2x, Pavouk/
|
Ostatné
výsledky 25. kola |
sestava |
|
Budkovice : Řeznovice B 0:2 (0:1)
Nová Ves : Ořechov B 1:3 (1:3)
Babice u Rosic : Střelice B 0:3 (0:1)
Mor. Bránice B : Dol.Kounice 1:8 (0:5)
Mor. Bránice A : Oslavany B 3:1 (2:1)
Hrušovany : Modřice B 1:5 (1:0) |
AŤA
VENCO JIRKO SVÍCA GABO
/Staňa/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA KUBA
/Vašek/
BOŘEK KYŤA
/Pavouk/ |
VÝSLEDKY 25.kolo 09. 06. 2013 ŘEZNOVICE
B
: RADOSTICE 0:2 /0:1/ /Bořek, Kuba/
|
Ostatné
výsledky 25. kola |
sestava |
|
Modřice B : Budkovice 2:3 (2:2)
Oslavany B : Hrušovany 10:0 (4:0)
Dol.Kounice : Mor. Bránice A 7:3 (5:1)
Střelice B : Mor. Bránice B 5:1 (2:1)
Ořechov B : Babice u Rosic 6:0 (3:0)
Troubsko B : Nová Ves 7:2 (6:1) |
LUKÁŠ
VENCO JIRKO SVÍCA GABO
/Staňa/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JOŽKA
BOŘEK KUBA
/Patrik/ |
VÝSLEDKY 24.kolo 01. 06. 2013 BUDKOVICE
: RADOSTICE 1:0 /1:0/ /-----------/
|
Ostatné
výsledky 24. kola |
sestava |
|
Hrušovany : Mor. Bránice B 4:0 (1:0)
Modřice B : Babice u Rosic 2:1 (0:1)
Nová Ves : Řeznovice B 2:2 (0:0)
Babice u Rosic : Troubsko B 3:0 (1:0)
Modřice B : Oslavany B 4:0 (1:0)
Mor. Bránice B : Ořechov B 1:0 (0:0)
Mor. Bránice A : Střelice B 5:0 (3:0)
Hrušovany : Dol.Kounice 2:5 (0:3) |
AŤA
VENCO STAŇA SVÍCA JÓŽA
/Šnek/ /Tučniak//Pavouk/
ŽANEK KYŤA CHAJDA VAŠEK
BOŘEK KUBA
|
VÝSLEDKY 23.kolo 30. 05. 2013
DOLNÍ KOUNICE : RADOSTICE 3:4 /2:3/ /Bořek, Kyťa,Kuba 2x/
|
Ostatné
výsledky 23. kola |
sestava |
|
|
LUKÁŠ
/Aťa/
ŠNEK JIRKO SVÍCA GABO
/Žanek/
KUBA TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
/Vašek/ |
VÝSLEDKY 22.kolo 26. 05. 2013 RADOSTICE
: NOVá VES 8:1 /2:0/ /Kyťa, Chajda 2x, Bořek 2x,
Svíca, Pavouk/
|
Ostatné
výsledky 22. kola |
sestava |
|
Ořechov B : Modřice B 0:1 (0:0)
Dol.Kounice : Modřice B 3:0 (1:0)
Oslavany B : Budkovice 1:1 (0:0)
Střelice B : Hrušovany 5:0 (2:0)
Ořechov B : Mor. Bránice A 1:5 (0:2)
Troubsko B : Mor. Bránice B 6:2 (3:1)
Řeznovice B : Babice u Rosic 4:0 (4:0) |
AŤA
ŠNEK JIRKO SVÍCA GABO
/Venco/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA KUBA
/Vašek/
BOŘEK KYŤA
/Pavouk/ |
VÝSLEDKY 21.kolo 18. 05. 2013
BABICE U ROSIC : RADOSTICE 2:2 /1:1/ /Kyťa, Chajda/
|
Ostatné
výsledky 21. kola |
sestava |
|
Budkovice :Nová Ves 8:3 (7:0)
Modřice B : Střelice B 2:0 (2:0)
Oslavany B : Dol.Kounice 1:3 (0:0)
Mor. Bránice B : Řeznovice B 3:7 (1:3)
Mor. Bránice A : Troubsko B 3:0 (1:0)
Hrušovany : Ořechov B 1:3 (0:1) |
AŤA
VAšEK JIRKO TOMáš ŠNEK
/Pavouk/ /Aleš/
ŽANEK KUBA CHAJDA JÓŽA
/Tučniak/
BOŘEK KYŤA
|
VÝSLEDKY 20.kolo 12.05.2013 RADOSTICE :
MORAVSKÉ BRÁNICE B 10:1 /5:0/
/Jožka 3x, Kuba 2x, Tučniak 2x, Bořek, Kyťa, Chajda/
|
Ostatné
výsledky 20. kola |
sestava |
|
Dol.Kounice : Budkovice 1:0 (0:0)
Nová Ves : Babice u Rosic 5:0 (0:0)
Střelice B : Oslavany B 2:2 (1:2)
Troubsko B : Hrušovany 5:3 (3:0)
Řeznovice B : Mor. Bránice A 0:1 (0:0) |
Lukáš
ŠNEK JIRKO TOMáš GABO
/Staňa/
/Tučniak/
ŽANEK KUBA CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
/Pavouk/ |
VÝSLEDKY 19.kolo 08.05.2013 RADOSTICE :
STŘELICE B 6:0 /3:0/ /Kuba, Jura, Bořek,
vlastní , Tom, Chajda/
|
Ostatné
výsledky 19. kola |
sestava |
|
Troubsko B : Budkovice 2:2 (0:2)
Řeznovice B : Ořechov B 0:1 (0:0)
Babice u Rosic : Oslavany B 4:2 (2:1)
Mor. Bránice B : Modřice B 3:8 (1:5)
Mor. Bránice A Hrušovany 3:0 (2:0) |
AŤA
ŠNEK JIRKO TOMáš GABO
/Pavouk/ /Vašek/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA KUBA
/Joža/
BOŘEK KYŤA
|
VÝSLEDKY 18.kolo 05.05.2013 M.
BRáNICE A : RADOSTICE 1:4 /1:2/ /Jóža, Bořek,
Kyťa, Žanek/
|
ostatné
výsledky 18. kola |
sestava |
|
Budkovice : Babice u Rosic 7:2 (1:2)
Modřice B : Troubsko B 5:1 (2:1)
Dol.Kounice : Střelice B 4:0 (3:0)
Mor. Bránice B : Nová Ves 1:4 (0:4)
Hrušovany : Řeznovice B 2:4 (1:2)
Oslavany B : Ořechov B 3:2 (3:1)
|
AŤA
GABO JIRKO TOMáš JÓŽA
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA KUBA
BOŘEK KYŤA
/Vašek/ /Pavouk/
|
VÝSLEDKY 17.kolo 01.05.2013 TROUBSKO
B : RADOSTICE 1:4 /1:1/ /Bořek, Gabo, Kuba 2x/
|
ostatné
výsledky 17. kola |
sestava |
|
Řeznovice B : Budkovice 0:0 (0:0)
Ořechov B : Nová Ves 1:0 (0:0)
Střelice B : Babice u Rosic 1:0 (0:0)
Dol.Kounice : Mor. Bránice B 5:2 (2:1)
Oslavany B : Mor. Bránice A 0:3 (0:1)
Modřice B : Hrušovany 8:0 (3:0)
|
AŤA
ŠNEK JIRKO TOMáš GABO
/Žanek/ /Staňa/
KUBA TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
/Vašek/
|
VÝSLEDKY 16.kolo 28.04.2013 RADOSTICE:HRUšOVANY
7:0 /5:0/ /Jóža, Bořek, Chajda, Kuba, Kyťa, Tučniak 2x/
|
ostatné
výsledky 16. kola |
sestava |
|
Troubsko B : Oslavany B 5:1 (1:1)
Nová Ves : Mor. Bránice A 1:3 (0:2)
Babice u Rosic : Mor. Bránice B 1:2 (0:1)
Střelice B : Budkovice 1:1 (0:0)
Ořechov B : Dol.Kounice 1:1 (0:1)
Řeznovice B : Modřice B 0:2 (0:2)
|
AŤA
ŠNEK JIRKO TOMáš GABO
/Vašek/ /Staňa/
/Kuba/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
|
VÝSLEDKY 15. kolo 20.04.2013 MODŘICE
B : RADOSTICE 2:2 /0:2/ /Jóža, Bořek/
|
ostatné
výsledky 15. kola |
sestava |
|
Budkovice : Mor. Bránice B 10:0 (5:0)
Mor. Bránice A : Babice u Rosic 2:1 (1:1)
Hrušovany : Nová Ves 2:2 (1:2)
Oslavany B : Řeznovice B 2:2 (1:1)
Dol.Kounice : Troubsko B 4:1 (2:0)
Střelice B : Ořechov B 2:1 (2:1)
|
LUKáŠ
ŠNEK JIRKO TOMáš GABO
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
/Rogalo/ |
VÝSLEDKY 14. kolo 14.04.2013 RADOSTICE
: OSLAVANY B 3:0 /2:0/ /Chajda 2x, Bořek/
|
ostatné
výsledky 14. kola |
sestava |
|
Nová Ves : Modřice B 0:5 (0:1)
Babice u Rosic : Hrušovany 2:2 (1:1)
Mor. Bránice B : Mor. Bránice A 0:8 (0:2)
Ořechov B : Budkovice 2:2 (0:1)
Troubsko B : Střelice B 1:1 (1:0)
Řeznovice B : Dol.Kounice 1:1 (0:0)
|
LUKáŠ
ŠNEK JIRKO TOMáš ALEŠ
/Staňa/
/Venco/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
BOŘEK KYŤA
|
VÝSLEDKY 13. kolo 11.11. 2012 OŘECHOV B : RADOSTICE
0:5 /0:1/ /Tučniak 2x, Honza 2x,Kuba/
|
ostatné
výsledky 13. kola |
sestava |
|
Budkovice :Hrušovany 5:1 (0:1)
Modřice B : Mor. Bránice A 0:1 (0:1)
Dol.Kounice : Babice u Rosic 4:2 (1:1)
Oslavany B : Mor. Bránice B 3:0 (2:0)
Střelice B : Nová Ves 1:0 (1:0)
Troubsko B : Řeznovice B 1:3 (0:1)
|
LUKAŠ
ŠNEK JIRKO ZDENKO JÓŽA
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA KUBA
HONZA ROGALO
/Staňa/ /Vašek
C./ |
VÝSLEDKY 12. kolo 28.10. RADOSTICE :
ŘEZNOVICE B 8:0 /6:0/ /Tučniak, Chajda 2x, Honza 2x,Rogalo,
Bořek
Zdenko/
|
ostatné
výsledky 12. kola |
sestava |
|
Budkovice : Modřice B 0:6 (0:3)
Babice u Rosic : Ořechov B 4:6 (3:3)
Nová Ves : Troubsko B 1:2 (0:2)
Hrušovany : Oslavany B 0:1 (0:0)
Mor. Bránice A : Dol.Kounice 0:1 (0:0)
Mor. Bránice B : Střelice B 5:0 (3:0)
|
LUKAŠ
VAŠEK V. JIRKO ZDENKO JÓŽA
/Aťa./ /Staňa/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA ROGALO
HONZA BOŘEK
|
VÝSLEDKY 11. kolo 21.10. RADOSTICE :
BUDKOVICE 4:1 /1:1/ /Jóža , Chajda 3x/
|
ostatné
výsledky 11. kola |
sestava |
|
Střelice B: Modřice B 2:3 (2:1)
Dol.Kounice : Hrušovany 4:0 (1:0)
Řeznovice B : Nová Ves 3:0 (3:0)
Troubsko B : Babice u Rosic 4:0 (1:0)
Ořechov B : Mor. Bránice B 4:3 (3:0)
Střelice B : Mor. Bránice A 1:3 (0:3)
Oslavany B : Modřice B 3:1 (1:1)
|
AŤA
ŠNEK JIRKO ZDENKO GABO
JAKUB TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
/Vašek C./
HONZA ROGALO
/Vašek V./ /Bořek/ |
VÝSLEDKY 10. kolo 13.10. NOVÁ VES : RADOSTICE
1:2 /0:1/ /Tučniak , Jakub /
|
ostatné
výsledky 10. kola |
sestava |
|
Troubsko B : Mor. Bránice A 0:5 (0:3)
Budkovice : Oslavany B 2:7 (1:4)
Modřice B : Dol.Kounice 3:1 (1:1)
Babice u Rosic : Řeznovice B 1:3 (1:1)
Hrušovany Střelice B 1:1 (1:0)
Mor. Bránice A : Ořechov B 3:0 (1:0)
Mor. Bránice B : Troubsko B 2:3 (1:1) |
LUKÁŠ
ŠNEK JIRKO ZDENKO JÓŽA
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JAKUB
HONZA ROGALO
/Vašek V./ |
VÝSLEDKY 9. kolo 07.10. RADOSTICE :
BABICE u R. 12:0 /7:0/ /Tučniak 4x, Rogalo, Honza 3x.,
Jakub 3x, Žanek/
|
ostatné
výsledky 9. kola |
sestava |
|
Nová Ves : Budkovice 5:3 (3:0)
Dol.Kounice : Oslavany B 3:2 (2:1)
Řeznovice B : Mor. Bránice B 2:1 (1:1)
Ořechov B : Hrušovany 4:1 (2:0)
|
AŤA
ŠNEK JIRKO ZDENKO JÓŽA
/Vašek C.//Bořek/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JAKUB
HONZA ROGALO
|
VÝSLEDKY 8. kolo 30.9. MOR.
BRÁNICE B : RADOSTICE 1:8 /0:3/ /Tučniak 4x, Rogalo, Honza
P., Jóža, vlastní/
|
ostatné
výsledky 8. kola |
sestava |
|
Mor. Bránice A : Nová Ves 3:1 (0:1)
Mor. Bránice B : Babice u Rosic 1:3 (0:0)
Budkovice : Dol.Kounice 6:0 (2:0)
Modřice B : Ořechov B 3:0 (0:0)
Babice u Rosic : Nová Ves 0:2 (0:0)
Oslavany B : Střelice B 2:1 (2:1)
Hrušovany : Troubsko B 1:7 (1:4)
Mor. Bránice A : Řeznovice B 2:1 (0:1) |
LUKÁŠ
VAŠEK V. JIRKO ZDENKO GABO
/Bořek/ /Vašek C./
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JÓŽA.
HONZA ROGALO
/Patrik/ |
VÝSLEDKY 7. kolo 23.9. 2012 RADOSTICE :
MOR. BRÁNICE A 4:2 /2:1/ /Tučniak 2x, Prďa, Patrik/
|
ostatné
výsledky 7. kola |
sestava |
|
Nová Ves Mor. : Bránice B 1:2 (1:1)
Troubsko B : Modřice B 2:5 (1:3)
Babice u Rosic : Budkovice 1:6 (1:3)
Řeznovice B : Hrušovany 4:1 (0:0)
Ořechov B : Oslavany B 2:5 (1:3)
Střelice B : Dol.Kounice 2:4 (1:3)
|
LUKÁŠ
ŠNEK JIRKO ZDENKO GABO
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA VAŠEK C.
/Bořek/
PRĎA JÓŽA
/Patrik/ |
VÝSLEDKY 6. kolo 16.9. 2012
HRUŠOVANY : RADOSTICE 0:2 /0:2/ /Tučniak, Jóža/
|
ostatné
výsledky 6. kola |
sestava |
|
Budkovice : Střelice B 3:0 (1:0)
Dol.Kounice : Ořechov B 6:2 (4:0)
Modřice B : Řeznovice B 5:0 (2:0)
Oslavany B : Troubsko B 2:4 (1:2) |
AŤA
ŠNEK JIRKO ZDENKO GABO
/Bořek/
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA VAŠEK V.
/Patrik/ /Vašek
C./
PRĎA JÓŽA
|
VÝSLEDKY 5. kolo 09.9. 2012 RADOSTICE
: MODŘICE "B" 2:0 /1:0/ /Tučniak, Prďa/
|
ostatné
výsledky 5. kola |
sestava |
|
Babice u Rosic : Mor. Bránice A 0:9
(0:3)
Nová Ves : Hrušovany 3:0 (1:0)
Mor. Bránice B : Budkovice 3:4 (1:2)
Řeznovice B : Oslavany B 5:1 (2:0)
Troubsko B : Dol.Kounice 0:3 (0:3)
Ořechov B : Střelice B 6:2 (1:1)
|
AŤA
ŠNEK JIRKO TUČNIAK JÓŽA
ŽANEK ROGALO CHAJDA MARTIN
/Vašek
V./ /Vašek
C./
PRĎA PAVOUK
/Bořek/ |
VÝSLEDKY 4. kolo 02.9. 2012
OSLAVANY "B" : RADOSTICE 0:2 /0:1/ /Prďa , Pavouk/
|
ostatné
výsledky 4. kola |
sestava |
|
Budkovice : Ořechov B 4:1 /3:0/
Střelice B : Troubsko B 4:0 (3:0)
Dol.Kounice : Řeznovice B 7:2 (4:1)
Modřice B : Nová Ves 1:1 (1:0)
Mor. Bránice A : Mor. Bránice B 6:4 (3:2)
Hrušovany : Babice u Rosic 2:0 (0:0) |
LUKÁŠ
ŠNEK JIRKO ZDENĚK GABO
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA JÓŽA
/Martin/
PRĎA PAVOUK
/Bořek/ |
VÝSLEDKY 3. kolo 26.8. 2012 RADOSTICE :
DOLNÍ KOUNICE 6:0 /2:0/ /Prďa 2x, Pavouk, Jóža, Bořek 2x/
|
ostatné
výsledky 3. kola |
sestava |
|
Babice u Rosic : Modřice B 1:3 (1:1)
Nová Ves : Oslavany B 4:4 (2:2)
Mor. Bránice A : Budkovice 3:4 (1:1)
Mor. Bránice B : Hrušovany 2:1 (2:0)
Řeznovice B : Střelice B 1:2 (1:1)
Troubsko B : Ořechov B 3:4 (1:3)
|
LUKÁŠ
/Martin/
ŠNEK TUČNIAK ZDENĚK GABO
ŽANEK ROGALO CHAJDA JÓŽA
/Bořek/ /Vašek/
PRĎA PAVOUK
|
VÝSLEDKY 2012/2013: 2. kolo 19.8.
2012 STŘELICE "B" : RADOSTICE 1:3 /0:1/ /Tučniak, Pavouk, Prďa/
|
ostatné
výsledky 2. kola |
sestava |
|
|
Budkovice : Troubsko B 6:2 (4:2)
Ořechov B : Řeznovice B 3:1 (0:1)
Dol.Kounice : Nová Ves 1:2 (1:1)
Oslavany B : Babice u Rosic 11:2 (6:1)
Modřice B : Mor. Bránice B 10:0 (6:0)
Hrušovany : Mor. Bránice A 2:6 (1:4)
|
LUKÁŠ
ŠNEK JURA ZDENĚK JÓŽA
ŽANEK TUČNIAK CHAJDA
VAŠEK
/Vašek/
/Martin/
PRĎA
ROGALO
/Pavouk/ |
|
VÝSLEDKY 2012/2013: 1. kolo 12.8.
2012 RADOSTICE : OŘECHOV "B" 3:2 /1:0/ /Vašek, Tučniak, Prďa/
|
|
ostatné
výsledky 1. kola |
|
sestava |
|
|
Babice u Rosic : Dol.Kounice 1:5 (1:3)
Nová Ves : Střelice B 3:3 (0:1)
Hrušovany : Budkovice 2:3 (1:1)
Mor. Bránice A : Modřice B 1:3 (0:2)
Mor. Bránice B : Oslavany B 2:3 (2:3)
Řeznovice B : Troubsko B 2:2 (2:0)
|
|
AŤA
ŠNEK JURA ZDENĚK
JÓŽA
ŽANEK TUČNIAK
CHAJDA VAŠEK
PRĎA ROGALO |
|
|