AKTUÁLNĚ
Sezónu jsme ukončili  vítězstvím nad Bránickým Béčkom! Po kvalitně odehrané sezóně si dopřejme od fotbálku odpočinku!!!

resumé sezóny 2010/11

Dovoľte mi na záver zhodnotiť uplynulú sezónu!
Skončili sme na ušľachtilom 2. mieste. Dokázali sme nastrieľať súperom 78 gólov, čo nás štatisticky radí na rovnako druhé miesto. Ako najlepšia sa ukázala naša obrana, ktorá inkasovala v sezóne iba 20krát, čo je oproti prvým Brániciam o 15 gólov menej! Samozrejme tento úspech sme si zapísali i vďaka Aťovi, ktorý v priebehu 17 zápasov inkasoval 11 gólov, teda cca 0,64 gólu na zápas a stal sa tak najlepším gólmanom súťaže!!!
V produktivite strelcov suverénne vedie náš kanonier Prďa s 15 gólmi a v celkovom hodnotení je na piatej pozícii.
Tento ročník sa dostali ku slovu i štatistiky, týkajúce sa produktivity, do ktorej sa počítala finálna nahrávka. V čele tejto štatistiky je opäť Prďa. Neklamný dôkaz toho, akým je platným hráčom pre náš mančaft. Čo sa týka efektivity, tak musím spomenúť Pavouka, ktorý nastrieľal „pouze“ 9 branek, ale hral „pouze“ 11 zápasov!!!
Plynule tak prechádzam k najtrestanejšiemu hráčovi v našom týmu, ktorým je spomínaný Pavouček. Obdržal za sezónu 2 červené a 3 žlté karty a celkovo stál 10 zápasov /trestanejším hráčom bol už len řeznovický Budil so 16 zápasmi/. Spočítajme si, ako veľmi nám chýbal hráč s tak veľkou streleckou efektivitou! Toľko na záver k štatistikám!!
Na celkovom úspechu sa podieľal celý mančaft, či už základná jedenástka, rovnako je nutné pochváliť vytrvalosť náhradníkov, najmä Vaška, Staňu, Lukáša, Jirku, Pepu a ostatných …, ktorí boli vždy k dispozícii nabehnúť na trávnik a pomôcť mančaftu.
V neposlednom rade patrí veľké DÍK organizačnému výboru, vedeniu, sponzorom, správcovi ihriska a hlavne trénerovi, pánovi Holcmannovi, ktorý nás dal dohromady a dal nášmu futbalu tvar a formu!!!! Verím, že sa mu v budúcej sezóne odvďačíme minimálne rovnakými výsledkami, ak nie i lepšími!!!
    Neodmysliteľnou súčasťou týmu je náš fanklub, ktorého podporu vnímame nielen pri zápasoch na San Sirotku, ale i na pôde súpera. Podľa môjho názoru takúto návštevnosť nemá nikto v súťaži. Za všetkých, ĎAKUJEME!!!
Čo na záver??? Mojím prianím je, aby sme sa my fotbalom bavili, a aby sme my bavili ľudí fotbalom! K tomu je nutná spoluúčasť každého z nás.

TEŠÍM SA NA ĎALŠIU SEZÓNU!!!

kpt. Michal

moravské bránice "B"  : Radostice 0:5 /0:3/

poslední utkání jsme odehráli se ctí a povinné tři body jsme dotáhli domů!!!

mfk modřice "B"  : Radostice 4:1 /2:1/

ako sa predpokladalo ve čtvrtek nastúpil posílený záložný mančaft modřic "B"!!! Neviem do akej miery hralo posílenie modřického týmu, no viem, že absencia našich útočníkov bola citeľná a dá sa už teraz konštatovať, že nenahraditeľná!!! Slová ako, "takhle se o postup nebojuje" sú určitě na  mieste, no kvalita súpera sa nedá prehliadnuť!!! všade boli o krok napred, posílený bojovným duchom a i preto záslúžene vyhrali!!! My sme boli naopak zakríknutí, akoby sme neverili, ža sa dá tak kvalitní mančaft poraziť. bola to pre nás škola, vieme, že ak chceme i budúci rok  hrať o špicu tabulky, budeme musieť posíliť mančaft, a hlavně byť disciplinovanejšíííí!!!

05.06. o 16.30 Radostice : mor. bránice a  2:0 /2:0/

důležité utkání, o kterém se vykládalo  už týden předem, jsme sehráli  V tuto neděli! důležitost utkání podtrhl i fakt, že na naše utkáni dorazila hned trojice rozhodčích, což jsi myslím, že byl výborný Tah ze strany ČMFS. UTKÁNÍ PROBĚHLO VE FÉROVÉM DUCHU, S VÍTĚZNÝM KONCEM PRO DOMÁCÍ, ALE TAKY OSLABENÍM NAŠEHO TÝMU, PŘED TĚŽKÝM UTKÁNÍM V MODŘICÍCH!!!  VÍCE SE SNAD DOZVÍTE V REPORTU OD MILÁNKA/JIRKU!!!

22.5. o 16.30 Radostice : Budkovice 3:0 /2:0/

první z třech zápasů jara jsme zvládli!!! v neděli byl soupeř hodně kvalitní, ze začátku jsme bránili téměř v deseti chlapech a výsledkem bylo nastřelení naší horní žrďky. naštěstí jsme včas přebrali iniciativu a pěknými kombinacemi jsme dokázali vstřelit branky. více v reportu od milánka!!!

14.5. 13:45  - řeznovice "B" : RADOSTICE 0:2 /0:0/

ř
eznovice B jsme dokázali porazit 2:0 v roli kata  bol opět pavouček, který se na  jaro pěkně rozstřílel, více v reportu!!!

08.5. 16:30  - RADOSTICE : nová ves 5:1 /2:1/

obavy z nové vsi byly opodstatněné!! i když výsledek vypadá jednoznačně, v prví půlce to tak jednoznačné nebylo!!! soupeř kontroval rychlýma brejkama a vzadu jsme si museli dávat fóra, a i díky aťových včasných vyběhnutí jsme udrželi  pro nás příznivý výsledek. O góly  v 1. půlce se postaral pavouček, s kterým měl soupeř velké problémy. v druhé půlce se soupeř s přibúdajícimi brankami odevzdal a čekal na konečný hvizd sudího. Chci ocenit fonoušky, kt i napriek prestižnímu zápasu čr : rusko se odtrhli od tv a přišli nás podpořit, děkujeme!!!

30.4. 16:30  - ořechov "b" : RADOSTICE  1:3 /0:1/

po nemasném a neslaném výkonu jsme porazili ořechov "B" 3:1. pomohli nám dobře kopnuté standartky joži a humňajse!!

24.4. 16:00  - RADOSTICE : ŽELEŠICE "B" 3:2 /2:2/

NA NAŠEM HŘIŠTI JSME PŘIVÍTALI KVALITNÍ MANČAFT ZE ŽELEŠIC, POLEMIZOVAT O TOM JAKOU MALI PODPORU Z JEJICH "ÁČKA"  PŘENECHÁM JINÝM, KAŽDOPÁDNĚ O JEJICH KVALITĚ JSME SE PŘESVĚDČILI HNED V  PRVNÍCH 10 MINUTÁCH, KDYŽ JSME PROHRÁVALI UŽ 0:2. MÁLOKDO VĚŘIL V OBRAT, NO NESKUTEČNÉ SE STALO SKUTEČNÝM. A JEŠTĚ DO POLOČASU JSME VYROVNALI. O VÍTĚZNOU TREFU SE POSTARAL PRĎA. PAK JSME POUZE HÁJILI JEDNOGÓLOVÝ NÁSKOK, CO SE NÁM PODAŘILO ZA PODPORY BURÁCEJÍCÍCH FANS!!! PODALI JSME BOJOVNÝ VÝKON, JEN TAK DÁLE!!! VÍCE V REPORTU OD MILÁNKA!!!

17.4. 16:00  - RADOSTICE : troubsko b 8:0 /4:0/

AŽ PŘÍLIŠ ODEVZDANĚ PŮSOBIL SOUPEŘ Z TROUBSKA. TENTO STAV ZPŮSOBIL  FAKT, ŽE SOUBĚŽNĚ HRÁLO I JEJICH ÁČKO TAKŽE JEJICH ÚTOK A CELKOVÉ POJETÍ HRY BYLO TAKŘKA BEZZUBÉ. ZA ZMÍNKU STOJÍ PROMĚNĚNÁ PENALTA GÓLMANA ATI. VÍCE SE DOZVÍTE Z REPORTU OD JIRKU. JE NUTNÉ SE PŘIPRAVIT NA ŽELEŠICE b, KTERÉ JAKO JEDINÉ DOKÁZALI  PORAZIT M. BRÁNICE "A"
VYSOKO 6:1!!!

09.04.2011 první mistrovské utkání: Dolní kounice : radostice 0:3 /0:2/

první mistrák jsme zvládli na výbornou. potvrdilo se, že kounice mají houževnatý mančaft, který štípal až do konce utkání. i díky dobře chytajícímu  aťovi jsme udrželi čisté konto. dovolím si pochválit práci Pavla heloňi, který se rval o každý míč a  vyhrál nespočetně  mnoho soubojů a dokonce rozvlnil síť jako první. chlapi hráli jako tým, je ještě mnoho věcí, které musíme zlepšit, no vstup do sezóny byl výborný!!!
Dále bych chtěl vyzdvihnout naše fanoušky, kt. nás chodí podpořit i na venkovní mače, takové fanoušky nemá nikdo v naši soutěži, patří jim velké dík!!!

Michal

DĚKUJEME CHALANOM ZA REPREZENTACI NAŠEHO TÝMU A PŘEJEME MNOHO DALŠÍCH  SPORTOVNÍCH ÚSPĚCHU!!!
________________________________________________________________________
31.3.2011 přípravné utkání: Mělčany: Radostice 6:0 /2:0/

s mělčanama jsme ukázali jakou cestou nemáme směřovat, při dotěrném a běhavém  soupeři s tlakem na balón jsme se až příliš zahrávali s ohněm v zadních řadách. néžeby  pár kombinací nebylo pěkných a efektních, no v konečném součtu  zápas skončil totálním fiaskem. i mnohem lepší mančafty se prostě v tísni zbaví míče pouhým jednoduchých  odkopem vpřed, a často při aktivitě  našich útočníku se stane z odkopu finální přihrávka!!!  anglická královna by z výsledku vůbec neměla radost!!!

26.3.2011 přípravné utkání: kohoutovice a: Radostice 4:0 /1:0/

kohoutovice nám  naložili 4 banány do kapes. byl to soupeř kvalitní,  šíleně běhavý a kombinační. zůstávalo nám pouze kontrolovat výsledek , a to formou nedostat ještě pár fík!!! na druhou stranu jsme si vytvořili pár dobrých šancí, kt. neproměnění nás může v mistrovských zápasech mrzet.

12.3.2011 přípravné utkání: Bohunice b : Radostice 4:2 /2:0/

nepovedlo se nám zavázat na skvělý výkon s drásovem. néžeby jsme hráli špatně, ale oslabený soupeř  nám toho moc nedovolil. hrál na jeden dotyk, rychle se pohyboval a my jsme v určitých fázích utkání pouze koukali. podržel nás opět aťa v bráně. skvěle odehrál i pavouček v útoku, kt. jako jediný vsítil dvě branky za náš tým!!! jediná omluva  našeho týmu je azda len fakt, že nedorazili rychlíci jako je roman dvořák, michal zahumenský a šnek, kteří by určitě proti tak  kvalitnímu mančaftu byli nápomocní!!!

06.3.2011 přípravné utkání  Radostice : DRÁSOV 3:2 /0:2/

i DALŠÍ PŘÍPRAVÁK NA NÁS ČEKAL TĚŽKEJ SOUPEŘ, CO POTVRZOVAL  OD PRVNÍ MINUTY. VÝBORNĚ SE POHYBOVAL, KOMBINOVAL A I DÍKY DOBŘE CHYTAJÍCÍMU AŤOVI JSME DO POLOČASU PROHRÁVALI POUZE 0:2.V DRUHÉM POLOČASU SE VYSUNUL PAVOUK K RADIMOVÍ DO ÚTOKU A HNED BYLO VŠECHNO JINÉ. PŘEBRALI JSME INICIATIVU, A K PŘEKVAPENÍ VŠECH JSME DOKÁZALI ZVRÁTIT STAV NA NAŠI STRANU NA KONEČNÝCH 3:2. DÍKY PATŘÍ VŠEM HRÁČŮM V POLI ZA VÝBORNÝ BOJOVNÝ VÝKON, I SOUPEŘI, KT. NÁS VYBIČOVAL K TAKOVÉMU VÝKONU!!!

27.2.2011 přípravné utkání  Radostice : Prštice 0:2 /0:1/

V druhém přípravném utkání nás prověřil  kvalitní soupeř a věčný rival z Prštic. Dokázali jsme sehrát  vyrovnanou partii, azda tomu chybělo malinko štěstí aby jsme rozvlnili síť. Soupeř hrozil rychlými přechody do útoku, z čeho vytěžil 2 góly v naší síti. Mužem zápasu byl trenérem vyhlášen Bořek, který se zhostil nové úlohy obránce na jedničku!!!

06. 11. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RAJHRADICE : RADOSTICE 0:2 /0:1/
PŘEDEHRÁVKA JARNÍHO KOLA DOPADLA DOBŘE PRO NÁŠ TÝM, KDYŽ V 1. PŮLI SE TREFIL CHAJDA A V DRUHÉ POTVRDIL NAŠE VÍTĚZSTVÍ STŘELEC PRĎA!!!

30. 10. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - TROUBSKO "B" : RADOSTICE 3:2 /2:2/
V SOBOTU S TROUBSKEM "b" JSME NARAZILI NA NEJLEPŠÍ ÚTOK SOUTĚŽE, K ČEMU DOPOMOHLA I NEVÝRAZNÁ HRA CELÉHO MANČAFTU. POKAŽDÉ JSME DOTAHOVALI VÝSLEDEK NO NA TŘETÍ OBDRŽENOU BRANKU JSME REAGOVAT NEDOKÁZALI!!! Z ANÁS SKÓROVALI  PRĎA A MICHAL ZAHUMENSKÝ!!!

"
B" MUŽSTVO MOR. BRÁNIC PŘIŠLO V OSLABENÉ SESTAVĚ O JEDNOHO HRÁČE A O 2. POLOČASE NASTOUPILI DOKONCE JEŠTĚ O JEDNOHO ŠPILMACHRA MÉNĚ!!! O ČEM SVĚDČÍ I VÝSLEDEK. AZDA ZMÍNÍM HATRICK CHAJDU A NEPREMENENÚ PENALTU PŘEDEM SE TEŠÍCÍHO AŤU!!!

17. 10. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - MOR. BRÁNICE A :RADOSTICE 2:1 /2:0/
V BOJI S MANČAFTEM, KTERÝ JEŠTĚ NEPROHRÁL  JSME BYLY VÍC NEŽ VYROVNANÝM SOUPEŘEM. DOPLATILI JSME NA FAULY, VE VÁPNĚ, Z KTERÝCH JSME BYLY TRESTÁNI POKUTOVÝMA KOPAMI. ABY NEBYLO TOHO MÁLO , BYL JEŠTĚ VYLOUČEN JOŽA.  NAŠI KLUCI DÁL BOJOVALI, NO PODAŘILO SE NÁM  POUZE JEDNOU SKÓROVAT, PRŮNIKEM MICHALA ZAHUMENSKÉHO!!! FOTBAL JE PESTRÝ A NĚKDY KRUTÝ, NEMYSLÍM SI, ŽE DNES VYHRÁL LEPŠÍ MANČAFT!!!

10. 10. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RADOSTICE : MODŘICE "B" 6:1 /0:0/
PO MRTVÉM A BEZGÓLOVÉM PRVNÍM POLOČASE JSME V DRUHÉM POLOČASE VŠE VSADILI DO AKTIVNÍHO NAPADÁNÍ A STŘELBY  Z VELKÉHO VÁPNA, CO PŘINESLO ZASLOUŽENÉ OVOCE. JAKO STŘELEC SE DNES UKÁZAL PALIČ JOŽA, KT. NAŠTÍPL TÝM MODŘIC A PAK SE JIM TO UŽ SYPALO GÓL ZA GOLEM. STŘELECKY SE PROSADILI  2X PRĎA , PAVEL HELOŇA, OPĚT JOŽA A DLOUHO NA GÓL ČEKAJÍCÍ BOŘEK!!! VÍCE V REPORTU OD MILÁNKA!!!

02. 10. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - BUDKOVICE : RADOSTICE 1:0 /0:0/
BUDKOVICE NÁM PRVÝCH 20 MINUT NEPŮJČILI BALON, KOMBINOVALI STŘEDEM A MY JSME TĚŽKO ZACHYTÁVALI  JEJICH ROZEHRÁVKU. PO 20. MIN SE HRA VYROVNALA, NO JAKÝKOLIV NÁZNAK NA PROTIÚTOK JsME POKAZILI ŠPATNOU NAHRÁVKOU ANEBO UŽ V ZÁRODKU TVRDÝMA FAULAMA  NÁS K NIČEMU NEPUSTIL SOUPEŘ. TO NEMĚNÍ NIC NA SKUTEČNOSTI, ŽE JSME NEBYLI ANI TROCHU NEBEZPEČNÍ!!!

26. 9. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RADOSTICE : ŘEZNOVICE "B"  1:0 /0:0/
V DNEŠNÍM UTKÁNÍ SOUPEŘ PŘIJEL Z BĚHAVÝM MANČAFTEM. SICE HRA BYLA DIKTOVÁNA VÍCE Z NAŠÍ STRANY, SOUPEŘ BOL ROVNOCENNÝM SOUPEŘEM. O JEDINOU BRANKU SE POSTARAL ZDENĚK KUŘE A ZÁROVEŇ SE STAL I HRDINEM  ZÁPASU!!!

DĚKUJEME SPONZOROVI ZA ZAKOUPENÍ KRÁSNÝCH NOVÝCH DRESŮ

18. 9. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NOVÁ VES : RADOSTICE 2:3 /0:2/
V NOVÉ VSI SE NÁM NEDAŘÍ DLOUHOU DOBU NAPLNO BODOVAT. V 1. POLOČASE JSME BRANKOU JIŘÍHO NEŠPŮRKA VEDLI 0:1 A PO ÚNIKU MICHALA ZAHUMENSKÉHO NA 0:2 MĚLI VŠE POD KONTROLOU. VE 2. POLOČASE HLUCHÁ 20 MINUTOVKA NÁS TÉMĚŘ STÁLA VÍTĚZSTVÍ, KDY NÁŠ SOUPEŘ DOTÁHL DVOUGÓLOVÉ MANKO. NÁM SE VŠAK DÍKY PODPORY FANOUŠKŮ PODAŘILO ZVRÁVORAT A STŘELIT VÍTĚZNOU BRANKU NA KONEČNÝCH 2:3. AUTOREM BRANKY BYL MICHAL ŽÚBOR.

12. 9. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RADOSTICE : OŘECHOV "B" 3:1 /2:1/
V MÍSTNÍM DERBY SE NÁM PODAŘILO ZDOLAŤ SOUPEŘE Z OŘECHOVA "B"  DVĚMI  BRANKAMI PRĎU A BRANKOU PAVLA HELOŇU. KAZILI SME MNOHO PŘIHRÁVEK A O KONCOVCE ANI NEMLUVÍM!!! NEJLEPŠÍM HRÁČEM DLE TRENÉRA BYL VYHLÁŠEN JOŽKA ŽÚBOR!!! VÍCE SE Dozvíme PODĚJÍ V REPORTU OD MILÁNKA !!!

"ZTRÁTY A NÁLEZY" PO UTKÁNÍ SE ŽELEŠICEMA "B"
KEĎŽE SOM NEOBDRŽAL REPORT OD MILANAL, TAK SI DOVOLÍM POZNAMENAŤ DOSLEDOK NAŠEHO BUJARÉHO JEDNANIA V ZÁPASE V ŽELEškÁCH. JE NUTNÉ VŠAK PODOTNÚŤ, ŽE NEMALÚ ÚLOHU TEJTO BLAMÁŽE ZOHRAL NEADEKVÁTNE CHOVAJÚCI SA SUDÍ!!!

ZA VÝZNAMNÚ ZTRÁTU POVAŽUJEM  ROMANA SMEJKALA, KTORÝ PO ZÁPASE NEUDRŽAL NERVY NA UZDE, A Z DISCIPLYNÁRKY NÁM POSLALI NÁSLEDOVNÝ VZKAZ:
23/10-11 A3B0302 Želešice B - Radostice Dne: 05.09.2010  IV.třída muži - sk.B
Smejkal Roman - Radostice 17.04.1979 ČK
urážka HR s vulgárním výrazem + vyhrožování HR po skončení utkání
Rozhodnutí DK: Zastavení závodní činnosti nepodmíněně 8 sout. utkání 1/3c 06.09.2010

ĎALŠÍM HRIEŠNIKOM PO DVOCH FAULOCH ??? PIDA, ODKAZ Z DK:
 Želešice B - Radostice Dne: 05.09.2010   IV.třída muži - sk.B
Urban Lukáš - Radostice 04.04.1988 2.ŽK: vyloučení po udělení 2 ŽK
Rozhodnutí DK: Zastavení závodní činnosti nepodmíněně 1 sout. utkání 1/6a 06.09.2010

JEDEN ZO SMOLIAROV JE NAŠA NOVÁPOSILA PAVEL BARTŮŠEK, KTORÝ NASTÚPIL DO DRUHÉHO POLČASU PODPORIŤ OFENZÍVU NAŠEHO MUŽSTVA, AVŠAK SNÁĎ "NEŠŤASTNÝM"  ZÁSAHOM SA OCITOL NA ZEMI S VYHODENÝM KOLENOM, LEN NA ZMIENKU SUDÍ SI ANI NEVŠIMOL ŽE MU LEŽÍ HRÁČ NA ZEM,I pAVEL ZÁPAS NEDOHRAL A DLE INFORMACÍÍ SI ANI DALŠIE 2-3 TÝŽDNĚ NEZAHRAJE!!!

TOUTO CESTOU BY SOM CHCEL POUKÁZAT NA FAKT, ŽE NEDISCIPLINOVANOST A NEKONCENTROVANOST UBÍJA NÁŠ HERNÝ PREJAV A V KONEČNOM DŮSLEDKU NESTRÁCAME LEN  DŮLEŽITÉ BODY, ALE I SPOLUHRÁČOV DO ĎALŠIEHO KOLA!!! PODPORME SA  A UKÁŽME DIVÁKOM, ŽE I V ČASE NEPRIAZNE VONKAJŠÍCH VPLYVOV, DOKÁŽEME SÚPERA PREVALCOVAŤ KRÁSNYM KOMBINAČNÝM FOTBALOM, A PAMATAJME, ŽE NAJVAČŠÍM TRESTOM  PRE SÚPERA SÚ GÓLY V JEHO SIETI!!! VERÍM, ŽE V DERBY S OŘECHOVEM  NAPLNÍME  MOJE SLOVÁ!!!

05. 9. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ŽELEŠICE : RADOSTICE 2:2 /2:0/
V TŘETÍM MISTROVSKÉM UTKÁNÍ JSME PO DRAMATICKÉM BOJI V ŽELEŠICÍCH UHRÁLI POUZE REMÍZU, A TO DÍKY NEPŘESNÉ KONCOVCE NAŠICH STŘELCŮ. STŘELECKY NÁS MUSELI ZACHRAŇOVAT OBRÁNCE JURA NEŠPŮREK A STŘÍDAJÍCÍ PAVOUK, KTERÝ SE V ZÁVĚRU  NECHAL VYLOUČIT. BOHUŽEL VYLOUČIT SE NECHAL I PIDA PO DVOU ŽLUTÝCH KARTÁCH!!!

29. 8. 2010 - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RADOSTICE : RAJHRADICE  7:0/3:0/
I DRUHÉHO SOUPEŘE SE NÁM PODAŘILO PORAZIT VYSOKÝM VÝSLEDKEM!!! VÍCE INFO O ZÁPASE V SEKCI VÝSLEDKY!!!

JEDNA Z POSLEDNÍCH POSIL PODZIMU: PAVEL BARTŮŠEK: HOSTOVÁNÍ Z TELČE!!!

DNE 22. 08. 2010 - 1.MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - RADOSTICE : KOUNICE 5:0/3:0/
V NEDĚLI JSME ZAHÁJILI SEZÓNU 2010/2011 VÝHROU NAD KOUNICEMA 5:0. DÍKY NEJLEPŠÍMU SKÓRE JSME SE VYŠVIHLI NA ŠPICI TABULKY!!! VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE V REPORTU OD MILANA!!!