6. 10. 2018 Zakřany : Radostice 2:0 /1:0/

Zakřany : Radostice 2:0 /1:0/

V Zakřanech se nám celkově nedaří. Zakřany jsou kvalitní celek poskládaný ze zkušených borců,  doplněný mladými dravci.

První půlku se nám dařilo eliminovat útočnou snahu domácích a když to nešlo přes útočníky, tak to vzal do svých rukou Adam Šrámek a ze střední vzdálenosti střelou k tyči nedal Luďovi šanci.

My jsme dopředu působili sterilně za poločas jsme nevystřelili na gólmana, finální nahrávka byla katastrofální a tak jsme po zásluze prohrávali o poločase 1:0

V druhé polovině se obraz malinko změnil. Domácí se snažili udržet výsledek, zatáhli se a vyčkávali na brejk. My jsme se snažili dobít domácni svatyni. V šanci se ocitl Kuba hned 2x. První zakončení ve vápně,  bez razance, sotva doputovalo do rukou gólmana. Druhá Kubkova střela z oblasti pokutového území letěla o kus dál, a to lehce nad branku domácího gólmana.

Naopak když se domácí dostali ke střele i ze střední vzdálenosti, střela byla razantní a i z 25 metrů hodně nebezpečná. Domácí dokázali v druhém poločase naopak skóre ještě navýšit. Fotbal se hraje na góly a domácí byli o hodně nebezpečnější a tak zaslouženě vyhráli.